Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


8 rzeczy, których nie wiecie o facetach Film Online.

Obecnie oglądających: 2678 rzeczy, których nie wiecie o facetach

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Jan. 28, 2022Polska
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono5

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach film online?

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach: Tytuł filmu nie jest tytułem wprost, ponieważ nie jest to opowieść tylko o facetach, ale również o ich kobietach. Ogólnie o pozycji współczesnego mężczyzny w dzisiejszym świecie. O tym, jakie kobiety nas otaczają, że są silne, wskazują drogę. Ale my – faceci – tacy jesteśmy, że jak już się nam raz pokaże, to idziemy, jak lokomotywa, po prostu potrzebujemy takiej zaczepki. 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach to film zabawny, ale momentami też poruszający. Każdy przefiltruje go przez siebie. Wydaje mi się, że historia jest uniwersalna i widzowie, którzy wybiorą się do kina, uszczkną sobie taki punkcik, o którym pomyślą: ‚A, to moje życie, to widziałem, to przeżyłem.

Opis filmu

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Obsada filmu

Obsada: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Leszek Lichota Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka, Joanna Jarmołowicz, Piotr Polk, Michał Piela, Hanna Nowosielska, Feliks Matecki, Bartłomiej Nowosielski, Krzysztof Szczepaniak, Michalina Sosna, Dariusz Toczek, Sebastian Stankiewicz, Marek Dyjak, Henryk Gołębiewski, Monika Krzywkowska, Ewa Złotowska

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Oryginalny tytuł 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Oceny z IMDb 10 523,146 głosy
Oceny z TMDb 10 523,146 głosy

Reżyser

Reżyser

Obsada

Zbigniew Zamachowski isRyszard
Ryszard "Ricky" Poprawa
Maciej Zakościelny isKordian Bachleda-Mostowicz
Kordian Bachleda-Mostowicz

Komentarze

168 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Siedem pomysłów na randki
Phone Bhoot
Fastlife
Kingsman: Tajne Służby
Crime Wave
Wieczór gier
High School Musical 2
Romans na haju
Besharam
Shooting Clerks
Co robimy w ukryciu
Liebesdings
×