Oglądaj za darmo w Player+!


Ania Film Online.

Obecnie oglądających: 193Ania

Ania

Sep. 15, 2022100 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono3

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Ania film online?

Ania: Inspirująca historia aktorki Ani Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu „Złotopolscy” oraz filmów, m.in.: „Ciemna Strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”. Ania mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka, spełniona w każdej z tych ról. W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces, piękno i sens życia. Rodzina wspomni o tym jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku. Pełnometrażowy film dokumentalny „Ania” prezentuje wywiady oraz niepublikowane dotąd materiały z prywatnych archiwów, dzięki którym można zobaczyć portret kobiety utrzymującej równowagę pomiędzy publicznym życiem zawodowym a życiem rodzinnym. Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominać będą̨ m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Nie zabraknie opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów: Katarzyny Bujakiewicz, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Andrzeja Piasecznego, Pawła Wawrzeckiego, Michała Żebrowskiego oraz innych.

Anna Przybylska

12 września 2022 roku, a więc na niecały miesiąc przed kinową premierą filmu „Ania”, do sieci trafił pełny zwiastun wyczekiwanej produkcji. Znalazły się w nim m.in. niepublikowane wcześniej nagrania z prywatnego archiwum aktorki, a także emocjonalne wypowiedzi jej bliskich oraz znanych osobistości ze świata kina i show-biznesu, takich jak Anna Dereszowska, Katarzyna Bujakiewicz, Paweł Wawrzecki, Michał Żebrowski i Cezary Pazura. Trwający dwie minuty oficjalny trailer udostępnił na swoim profilu na Instagramie m.in. Jarosław Bieniuk.

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Widzowie cenili ją nie tylko za jej talent, ale także charyzmę, poczucie humoru, wdzięk i niezaprzeczalny urok osobisty. Szacunek opinii publicznej zyskała także za to, że konsekwentnie chroniła swoje życie prywatne. Szczególnie przed wścibskimi paparazzi, którzy otaczali jej dom i próbowali robić jej zdjęcia nawet wtedy, gdy była już ciężko chora. Przedwczesna śmierć młodej, pięknej gwiazdy kina i telewizji wstrząsnęła całą Polską. Ania odeszła jesienią 2014 roku, zostawiając ukochanego partnera, ale także troje ich wspólnych dzieci, z których najmłodsze w chwili jej śmierci miało zaledwie trzy lata.

Ania – kto wystąpi?

Produkcja ma zawierać niepublikowane wcześniej materiały filmowe, a także pełne emocji wspomnienia rodziny, przyjaciół i osób związanych z nią zawodowo. W filmie pojawią się na przykład partner aktorki Jarosław Bieniuk, jej córka Oliwia, a także mama oraz siostra. Z osób związanych z kinem i telewizją w produkcji wystąpią między innymi: Radosław Piwowarski, Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Jan Englert, Paweł Małaszyński, Paweł Wawrzecki, Szymon Bobrowski, Anna Dereszowska, Katarzyna Bujakiewicz czy Andrzej Piaseczny.

O Annie Przybylskiej

5 października 2022 roku przypada 8. rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wkrótce potem na ekranach kin zadebiutuje film pod tytułem Ania, który opowie o popularnej aktorce, którą kochała cała Polska. Anna Przybylska jest znana z takich produkcji jak choćby: Kariera Nikosia Dyzmy, Złoty środek, Lekcje pana Kuki, Dzień świra, Sęp, Dlaczego nie!, Bilet na Księżyc, Daleko od noszy, Klub szalonych dziewic, Rh+ czy Złotopolscy.

Ania

Ania
Oryginalny tytuł Ania

Komentarze

184 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Social Dilemma
Somebody Up There Likes Me
The Nagano Tapes
The Flatwoods Monster: A Legacy of Fear
Meth Storm
Szpital
At Berkeley
La parfaite victime
Long Gone Summer
Najbrzydszy samochód świata
The Walking Dead: The Journey So Far
Filmfarsi
×