Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Designing Women Film Online.

Obecnie oglądających: 314Designing Women

Designing Women

Oct. 15, 2021
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć To musi być miłość film online?

To musi być miłość: Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr?

Opis filmu

Film To musi być miłość to polska świąteczna komedia romantyczna, za reżyserię której odpowiedzialny jest Michał Rogalski, natomiast scenariusz do filmu napisała Agnieszka Pilaszewska. W filmie zagrali między innymi Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Rafał Królikowski, Anna Smołowik, Jan Englert, Małgorzata Zajączkowska, Ina Sobala oraz Mateusz Rusin. Akcja filmu To musi być miłość rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda? Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i na złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr? Film To musi być miłość jest pełną humoru i wzruszeń komedią romantyczną w klimacie świąt, gdzie każdy – singielki, zakochani czy partnerzy w wieloletnich związkach – odnajdą w nim cząstkę siebie.

Obsada filmu

W głównych rolach występują Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafal Królikowski, Mateusz Rusin, Malgorzata Zajaczkowska i Jan Englert. Za tę polską komedię odpowiadają producenci Narzeczonego na niby. Reżyserem filmu jest Michał Rogalski. Za produkcję odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Do sieci trafił zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej.

Designing Women

Oryginalny tytuł Designing Women

Reżyser

Obsada

Sarah Colonna isMary Jo Shively
Mary Jo Shively
Carmen Cusack isJulia Sugarbaker
Julia Sugarbaker
R. Ward Duffy isWynn Dollarhyde
Wynn Dollarhyde
Debra Capps isCharlene Frazier
Charlene Frazier
Kim Matula isHaley McFee
Haley McFee
Matthew Floyd Miller isCaulder Tipton III
Caulder Tipton III
Elizabeth Ofodile isAlfie Bouvier
Alfie Bouvier
Amy Pietz isSuzanne Sugarbaker
Suzanne Sugarbaker
Carla Renata isCleo Bouvier
Cleo Bouvier

Komentarze

336 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

×