Oglądaj za darmo w Player+!


Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle Film Online.

Obecnie oglądających: 167Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Prawdziwe historie polskich fortunOct. 14, 2022
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle film online?

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle: W czasach, gdy w Polsce półki sklepowe świeciły pustkami, bohaterowie filmu znaleźli sposób na zarabianie ogromnych pieniędzy. Skąd wiedzieli na czym można zrobić biznes? Jak dorobili się w czasach kryzysu? Choć mogłoby się wydawać, że to był męski świat, to prawdziwą głowę do interesów miały kobiety. Dorota, Krysia, Marzena i Sabrina udowadniają starą prawdę, że gdy kobieta o coś walczy, to nigdy się nie poddaje i nikt nie jest w stanie jej zatrzymać.

Anna Mucha w filmie

Stylizacja Anny Muchy na zdjęciach z planu jest bardzo stonowana, jednak kadry publikowane przez inne gwiazdy, pokazują, że „Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”, będzie bardzo widowiskową produkcją. Charakteryzacja, kostiumy i scenografia oddające realia życia najbogatszych Polaków w latach 80. i 90., zostały wykonane z dużym rozmachem i robią wrażenie. Jednym z ważniejszych elementów tej scenografii są samochody sprzed 40 i 30 lat. Jak dowiadujemy się z ostatniego postu reżysera, na planie pojawia się aż 150 klasycznych aut, między innymi simca matra bagheera, kultowe, sportowe auto z lat 70-tych XX wieku..

Obsada filmu

Już dawno żaden polski film nie wywołał tyle zamieszania co komedia obyczajowa  Heatcliffa Janusza Iwanowskiego. Zdjęcia ruszyły pełną parą na początku lata i – co ciekawe – od razu równolegle kręcone są dwie części tej produkcji. Fabuła rozgrywa się w latach 80. i na początku lat 90., gdy w Polsce powstawały pierwsze wielkie fortuny i nowe elity, zarówno te biznesowe, jak i artystyczne. Reżyserowi udało się zebrać do projektu prawdziwą plejadę gwiazd. Zagrają u niego między innymi Małgorzata Kożuchowska, Maciej Żak, Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Rafał Zawierucha, Maciej Zakościelny, Joanna Opozda i Michał Koterski.

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

 

Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
Oryginalny tytuł Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Reżyser

Obsada

Dominika Gwit isKrystyna Bączek
Krystyna Bączek
Sebastian Stankiewicz isKazimierz Bączek
Kazimierz Bączek
Mikołaj Roznerski isPorucznik Gralak
Porucznik Gralak
Cezary Łukaszewicz isPułkownik Starczewski
Pułkownik Starczewski

Komentarze

333 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Paper Heart
A Night Out
Out of the Dark
Cut
Wojna żeńsko-męska
All Saints
Apartment Troubles
Magia dla początkujących
Niesamowita Jessica James
Swiss Miss
Nocna jazda
Maybe, Baby!
×