Oglądaj za darmo w Player+!


Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa Film Online.

Obecnie oglądających: 128Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jan. 02, 2020Poland140 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono3

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie oglądać cały film Jak zostałem gangsterem Historia prawdziwa?

Jak zostałem gangsterem Historia prawdziwa to film w reżyserii Macieja Kawulskiego, swą premierę produkcja miała w styczniu 2020 roku. Główny wątek rozpoczyna się w latach 70-tych, gdzie bohater i jednocześnie narrator, opowiada swoje lata dzieciństwa. Już w młodzieńczych latach lubował się w bójkach, kradzieżach i rozbojach. Kiedy tylko poznał polskich gangsterów na własne oczy, postanowił jedno, że do nich dołączy. Długo nie trzeba było czekać, by więzi elity zacisnęły się na zawsze. Śmiało mogę stwierdzić, że film łudząco przypomina mi “Irlandczyka”, czyli amerykańską wersję filmu o gangster-ce.  

Opis dystrybutora

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią – czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach.

Głównym bohaterem jest Marcin Kowalczyk, którego mogliśmy wcześniej znać z takich filmów jak “Jesteś Bogiem” czy “Hardkor Disko”. W filmie z polskich gwiazd miłym zaskoczeniem może być pojawienie się Natalii Szroeder na ekranach czy Natalii Siwiec. Anonimowy bohater, czyli główna postać filmu Maćka Kawulskiego żyje w realnym życiu. Wynika to z faktu, że scenariusz napisany przez Krzysztofa Gurecznego, prezentuje obraz postaci będącej w środku wszystkich wydarzeń. Ja po obejrzeniu całego filmu stwierdzam, że musi być to prawda, ponieważ nie ma powodu by podważyć tę teorię. 

Aktorzy występujący w filmie Jak zostałem Gangsterem Historia Prawdziwa online:

  • Marcin Kowalczyk
  • Tomasz Włosok
  • Natalia Szroeder
  • Natalia Siwiec
  • Adam Woronowicz
  • Jan Frycz
  • Piotr Rogucki
  • Janusz Chabior i inni. 

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

W całym filmie Jak zostałem gangsterem Historia prawdziwa zobaczymy głównie opowieść o polskiej mafii

Obraz polskiej mafii przedstawiony w filmie vod znamy głównie z plotek i doniesień oraz ze wspomnień świadka koronnego “Masy”. Najbardziej znany polski świadek koronny, w filmie jak zostałem gangsterem został określony jako zdrajca i kretyn. Uważam, że jeżeli przyjdzie oglądać mu nową produkcję o polskich gangsterach to nie będzie on zadowolony z uwagi na mało pochlebną opinię. Początek filmu to lata 70-te, wówczas bohater ma dopiero 12 lat, gdzie wychowywany jest w niezbyt zamożnej rodzinie. Reżyser świetnie obrazuję tamten czas, czyli brudne obdrapane kamienice i podwórka, w których wychowano polską młodzież. Nasz bohater już od najmłodszych lat woli wybrać bijatykę z kolegami, która zapewnia mu atrakcyjną dozę adrenaliny. Imponują mu gangsterzy, którzy jeżdżą luksusowymi furami i nie brakuje im “szmalu”. Możemy zaobserwować jak szybko dochodzi on do swojego wcześniej obranego celu, wstąpienia w ich szeregi. 

Recenzja “Jak zostałem Gangsterem Historia prawdziwa” online

Film jak zostałem gangsterem online ogląda się dobrze, ponieważ nakręcony jest on w odpowiednim tempie i fabule. Reżyser w staranny sposób stara się przenieść widzów w okres lat 70-tych, co udaje mu się idealnie. Tytułowy bohater Marcin Kowalczyk, znany wcześniej z roli Magika w filmie “Jesteś Bogiem” sprawdził się fenomenalnie w tej gangsterskiej odsłonie. Jako postać jest on wytonowany, odpowiednio intryguje widza oraz wzbudza respekt wśród swojego otoczenia. Osobiście bardzo lubię tego aktora z jego wcześniejszych odsłon i mam nadzieję, że rozbłyśnie na polskiej scenie jeszcze bardziej. Uważam, że pokazał się on możliwie najlepiej pośród polskiej obsady aktorskiej. Świetnie zaprezentował się Tomasz Włosok, który był przyjacielem i partnerem głównego bohatera. Natalia Siwiec pokazała swą klasę występując jako dziewczyna Waldena. Polska celebrytka ma potencjał na polskie kino, co udowodniła swoim wizerunkiem, tak samo zresztą Natalia Szroeder. 

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Warto podkreślić, że ścieżka dźwiękowa zawarta w całym filmie jest bogata, a utwory jakie możemy usłyszeć robią ogromne wrażenie. Kultowe piosenki Dżemu czy Muńka Staszczyka ale największą furorę zrobił kawałek nakręcony specjalnie pod ten film. “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” w wykonaniu Tymka oraz Kasty to majstersztyk nakręcony specjalnie pod tę produkcję. Cały film Jak zostałem gangsterem – historia prawdziwa prezentuje się zjawiskowo i warto poświecić czas na seans, by poznać historię gangstera.

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Oryginalny tytuł Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Oceny z IMDb 7.1 860 głosy
Oceny z TMDb 8.5 17 głosy

Komentarze

102 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

L’autre maison
Chłopiec i jego pies
Krews
In God I Trust
Kağıttan Hayatlar
Koniec trasy
Cicha namiętność
Nathan’s Kingdom
Zmęczenie materiału
Trautmann
Bunraku
VIPs
×