Oglądaj za darmo w Player+!


Moonfall Film Online.

Obecnie oglądających: 323Moonfall

Moonfall

Feb. 03, 2022130 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Moonfall film online?

W filmie „Moonfall” nieznana siła zmienia orbitę Księżyca krążącego wokół Ziemi. Srebrny glob zaczyna szybko zbliżać się do naszej planety. Życiu jakie znamy grozi całkowita zagłada. Na niespełna parę tygodni przed fatalnym w skutkach zderzeniem, przedstawicielka NASA i była astronautka, Jo Fowler (Halle Berry) odnajduje klucz do ocalenia ludzkości. Problem w tym, że nikt jej nie wierzy, oprócz astronauty, Briana Harpera (Patrick Wilson) i teoretyka, który przewidział katastrofę, K.C. Housemana (John Bradley). Bohaterowie razem wyruszają w kosmos z desperacką misją ocalenia nas wszystkich. Odkrywają jednak coś, czego nie mogliśmy się spodziewać – Księżyc nie jest do końca tym, za co go zawsze uważaliśmy.

Recenzja filmu

Na skutek serii niewyjaśnionych zjawisk Księżyc wypada ze swojej orbity i obiera kurs kolizyjny z Ziemią. Jeśli dojdzie do zderzenia, nasza planeta ulegnie zagładzie. Była astronautka Jo Fowler (Halle Berry) jest przekonana, że przyczyną tego zjawiska jest działanie pewnej tajemniczej siły o niejasnym pochodzeniu. Większości naukowców i polityków ta teoria wydaje się szalona, ale Fowler wierzy, że jest wciąż szansa, by ocalić Ziemię. Wraz z jedynymi ludźmi, którzy wierzą w jej koncepcję: dawnym astronautą Brianem Harperem (Patrick Wilson) oraz niejakim Housemanem (John Bradley), specem od teorii spiskowych, Fowler przygotowuje misję ostatniej szansy. Kładąc na szali całą swoją wiedzę, doświadczenie i życie, wyruszają w kosmiczną podróż, podczas której odkryją, że Księżyc nie jest tym, czym nam się zawsze wydawał. Tajemnicza siła wybija Księżyc z orbity i posyła go na kurs kolizyjny z Ziemią. Grupa astronautów wyrusza w kosmos, by zapobiec katastrofie.

Opis filmu

To film, na którym można się dobrze bawić. Jest pięknie zrobiony, a główni bohaterowie są sympatyczni. Jednak przez to, ile czasu poświęcono postaciom drugoplanowym, które są o wiele mniej interesujące, seans może się trochę dłużyć. Pod sam koniec wątki zaczynają się mnożyć do takiego stopnia, że produkcja wydaje się zwyczajnie przekombinowana, jakby próbowała zmieścić w sobie trochę za dużo różnych motywów. Jednak jest to pozycja, która pięknie prezentuje się na dużym ekranie. Można czerpać z niej frajdę.

Moonfall

Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Moonfall
Oryginalny tytuł Moonfall

Reżyser

Obsada

Halle Berry isJo Fowler
Jo Fowler
Patrick Wilson isBrian Harper
Brian Harper
John Bradley isK.C. Houseman
K.C. Houseman
Michael Peña isTom Lopez
Tom Lopez
Charlie Plummer isSonny Harper
Sonny Harper
Eme Ikwuakor isDoug Davidson
Doug Davidson
Carolina Bartczak isBrenda Lopez
Brenda Lopez
Maxim Roy isGabriella Auclair
Gabriella Auclair

Komentarze

224 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Jack Hunter and the Quest for Akhenaten’s Tomb
Oldboy
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Tom i Jerry i Sherlock Holmes
Rewolucja
Zniszczyć wszystkie potwory
Mad World
After We Leave
Swipe
The Lost Viking
One Way Out
Potępieńcy
×