Oglądaj za darmo w Player+!


Nigdy w życiu! Film Online.

Obecnie oglądających: 281Nigdy w życiu!

Nigdy w życiu!

Feb. 13, 2004Poland100 Min.
Twoja ocena: 0
10 2 głosów
Udostępniono105

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Nigdy w życiu! film online?

Nigdy w życiu!: Judyta mieszka w Warszawie, jest żoną nieźle prosperującego biznesmena, ma dorastająca córkę. Poświęciła się rodzinie, prowadzi dom i wychowuje Tosię, coraz mocniej wkraczającą w okres młodzieńczego buntu. Nie pracuje zawodowo na pełnym etacie, ale związana jest z redakcją pewnego pisma dla kobiet, gdzie prowadzi dział kontaktów z czytelnikami, co polega na odpowiadaniu na listy dotykające najrozmaitszych spraw – od problemów z biurokracją po najbardziej intymne sprawy czytelniczek i czytelników.

Obsada:

Danuta Stenka jako Judyta
Joanna Brodzik jako Ula
Jan Frycz jako Tomasz Kozłowski
Artur Żmijewski jako Adam
Marta Lipińska jako matka Judyty
Krzysztof Kowalewski jako Karol, ojciec Judyty
Rafał Królikowski jako red. naczelny
Kinga Preis jako Kinga
Joanna Jabłczyńska jako Tosia
Agnieszka Włodarczyk jako Jola Zabłocka
Cezary Kosiński jako Krzysztof, partner Uli
Marcin Kwaśny jako dziennikarz

Fabuła filmu:

To opowieść o kobiecie, której jednego dnia wali się bezpieczny świat, w którym żyła i która zaczyna walczyć o swoje życie i szczęście, znajduje swoje miejsce na ziemi, buduje dom – i za to wszystko spotyka ją nagroda w postaci wielkiej, szczęśliwej miłości. Judyta, bohaterka filmu Nigdy w życiu!, mieszka w Warszawie, jest mężatką, ma 16-letnia córkę, Tosię. Większość czasu spędza w domu gotując, sprzątając i wychowując córkę. Stara się być dobrą żona i matką, choć dorastająca córka weszła właśnie w okres „burzy i naporu” i dostarcza Judycie nieco problemów. Mąż – biznesmen jest bardzo zajęty. Judyta dorabia odpisując na listy czytelnikom popularnego pisma kobiecego. Listy dotyczą zarówno porad z dziedziny gospodarstwa domowego, jak i dotykają poważnych życiowych problemów. Judyta jest więc dla czytelniczek pisma spowiednikiem, adwokatem, psychologiem i przyjaciółką w jednej osobie. Listy do Judyty i od Judyty stanowią istotny element fabuły filmu, najpierw są bowiem kontrapunktem i komentarzem do jej własnych problemów i kłopotów, by w końcu stać się ważnym, dramaturgicznym elementem losów Judyty. Judytę poznajemy w przełomowym momencie jej życia. Mąż, Tomasz informuje niczego nie spodziewająca się Judytę o tym, że ma kochankę, więcej – że niebawem będzie miał z nią dziecko.

Na początku żąda rozwodu i samochodu, obiecuje zostawić wspólne mieszkanie Judycie i Tosi. Jednak już po sprawie rozwodowej zmienia zdanie – mieszkanie zatrzyma on, gdyż odziedziczył je po swoich dziadkach. Proponuje, by Judyta wraz z Tosią przeniosły się do ciasnej, obskurnej kawalerki. Judyta jest załamana, nie wyobraża sobie życia w takich warunkach, jednak nie może liczyć na pomoc – jej rodzice, po czterdziestu latach wspólnego życia tez postanowili się rozwieść! Zamiast wspierać córkę w trudnej sytuacji dzielą mieszkanie i dobytek, komentując tylko krytycznie wszelkie postępki córki. Judyta pod wpływem przyjaciółki Uli podejmuje desperacką decyzję – kupuje za część wartości kawalerki kawałek ziemi położony pod Warszawą, nieopodal domu jej przyjaciółki Uli, ma bowiem irracjonalne, wypływające z romantycznych marzeń, przeczucie, że to jest „jej miejsce na ziemi”. Za resztę pieniędzy zamierza wybudować dla siebie i córki niewielki domek. Oczywiście, w trakcie braknie jej pieniędzy, musi wyprowadzić się z „małżeńskiego” mieszkania, mieszka kątem u Uli i z wysiłkiem, pokonując kolejne kłopoty i problemy buduje swój dom.

Nigdy w życiu!

Nigdy w życiu!
Nigdy w życiu!
Nigdy w życiu!
Nigdy w życiu!
Nigdy w życiu!
Oryginalny tytuł Nigdy w życiu!
Oceny z IMDb 5.4 1,337 głosy
Oceny z TMDb 6 31 głosy

Reżyser

Obsada

Danuta Stenka isJudyta Kozłowska
Judyta Kozłowska
Joanna Jabłczyńska isAntonina
Antonina "Tosia" Kozłowska
Joanna Brodzik isUrszula
Urszula "Ula"
Marta Lipińska ismatka Judyty
matka Judyty
Rafal Królikowski isEditor-in-chief
Editor-in-chief

Komentarze

117 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Mystery Team
Three of Hearts
Frequencies
Last Orders
Heartbreak Hotel
Verliefd op Cuba
Wielka draka w chińskiej dzielnicy
The Strong Man
Evil Alien Conquerors
Jamnik
Nieobliczalni
Podwójne kłopoty
×