Oglądaj za darmo w Player+!


Ślub doskonały Film Online.

Obecnie oglądających: 226Ślub doskonały

Ślub doskonały

Jan. 13, 2023115 Min.
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Ślub doskonały film online?

Ślub doskonały: Jak wiele rzeczy może pójść ‚nie tak’ w najważniejszym dniu Państwa Młodych? Komedia pomyłek, w której próba ustalenia, kto kim jest naprawdę i co przed kim ukrywa, wydawać się będzie nie do rozplątania.

Ślub dokonały – opis filmu

Film Ślub doskonały to polska komedia omyłek, która opowiada historię panny młodej, która jest w ciąży. Jej matka, kobieta bardzo zaborcza i niezwykle stanowcza, nie chce nawet wiedzieć, ani słyszeć o tym kto jest ojcem dziecka. Panem młodym, który jest jej przeznaczony jest mężczyzna, która na oczy nie wiedział swojej przyszłej żony, a do ślubu został przymuszony przez przyszłą teściową. Niestety to nie koniec kłopotów. Okazuje się bowiem, że przyszły mąż, pan młody budzi się rankiem po nocy kawalerskiej z wielkim bólem głowy, kacem i obcą kobietą w łóżku.

Ślub doskonały – obsada filmu

Na ekranie zobaczymy Adama Woronowicza, Aleksandrę Adamską, Ewę Kasprzyk, Krzysztofa Stelmaszyka, Piotra Głowackiego, Magdalenę Lamparską, Aleksandrę Popławską, Pawła Deląga, Sandrę Staniszewską, Krzysztofa Czeczota, Andrzeja Grabowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Filipa Chajzera i wielu innych.

W kolejnym filmie produkcji polskiej w obsadzie iście gwiazdorsko. Na ekranie zobaczymy między innymi: Adama Woronowicza (Zupa nic, Teściowie, Moje wspaniałe życie), Ewa Kasprzyk (Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, Kogel-mogel), Aleksandra Adamska (O mnie się nie martw, Atak paniki). W pozostałych rolach: Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Głowacki, Magdala Lamparska, Aleksandra Popławska, Paweł Deląg, Sandra Staniszewska, Krzysztof Czeczot, Andrzej Grabowski. Reżyserem i autorem scenariusza do filmu jest Nick Moran, zaś producentem Wojtek Pałys, który jest także producentem Mayday. Współautorką produkcji jest Hanna Węgierska mająca na swoim koncie także Jak pozbyć się cellulitu, Śniadanie do łóżka czy Lajdis.
Ślub doskonały
Ślub doskonały
Oryginalny tytuł Ślub doskonały

Komentarze

143 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Totally Awesome
Killer High
Kinky Boots
O Candidato Honesto 2
Nosorożec Otto
Fanboys
Bikini Drive-In
Kraina Lodu: Przygoda Olafa
Fanfan
Kanapowcy
Bike Boyz
3 idiotów
×