Oglądaj za darmo w Player+!


Szczęścia chodzą parami Film Online.

Obecnie oglądających: 208Szczęścia chodzą parami

Szczęścia chodzą parami

Czasem pech przynosi szczęście... a nawet miłośćSep. 02, 2022Unknown100 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Szczęścia chodzą parami film online?

Nominalnie „Szczęścia chodzą parami” to opowieść o parze, którą połączył przypadek, a pech próbuje rozdzielić. Malwina (Weronika Książkiewicz) jest pewną siebie pasjonatką samochodów, która właśnie otrzymuje zadanie zaprojektowania Polskiego Auta Narodowego. Bruno (Michał Żurawski) to terapeuta par i jako że szewc bez butów chodzi, pomaga innym, ale sobie już nie potrafi. Nie, żeby jakoś szczególnie się starał. Ma bowiem wytłumaczenie, które powstrzymuje go przed poważnym zaangażowaniem się w jakikolwiek związek: otóż przynosi kobietom pecha. I faktycznie, wydaje się, że fatum istnieje. Po spotkaniu z nim kobiety zazwyczaj lądują w szpitalu. Nasz bohater nic z tym jednak nie robi. Dopiero Ona sprawi, że On się nie się podda i spróbuje zmierzyć się z pechem. Ich miłość będzie musiała przetrwać zawodowe wpadki i pożary domów.

Fabuła filmu

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

Recenzja filmu

Bruno (Michał Żurawski) jest najlepszym w mieście terapeutą par. Już jako nastolatek zapobiegł rozpadowi małżeństwa swoich rodziców. Zdecydował, że będzie pomagać innym rozwiązywać problemy w związkach. Ma do tego talent. Niestety, szczęście nie obejmuje jego życia prywatnego. Nad mężczyzną krąży jakieś fatum. Otóż każdą kobietę, która się do niego zbliży, dotyka pech. Jest on na tyle dotkliwy, że najlepszym przyjacielem mężczyzny stał się chirurg przyjmujący jego byłe partnerki w szpitalu. Gdy Bruno postanawiał się poddać i życie spędzić samotnie, na jego drodze staje Malwina (Weronika Książkiewicz). Kobieta, która ma szansę zaprojektować pierwszy polski samochód elektryczny.

Szczęścia chodzą parami

Szczęścia chodzą parami
Oryginalny tytuł Szczęścia chodzą parami
Oceny z IMDb 4.4 17 głosy

Komentarze

127 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Harold i Kumar uciekają z Guantanamo
Gang Olsena – Ostatni skok gangu Olsena
Singh Is Kinng
Ostatnia piosenka
Golfiarze II
Coffee Shop
Grunt to rodzinka
Mniam!
Przeznaczone do likwidacji
Był sobie chłopiec
Gabinet figur woskowych
Jak utopić doktora Mraczka
×