Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Tata Film Online.

Obecnie oglądających: 226Tata

Tata

Feb. 17, 2023Poland110 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Tata film online cda vod zalukaj?

Tata: Michał jest kierowcą TIRa i ojcem samotnie wychowującym córkę Miśkę. Długie godziny za kółkiem, samotność i ciągłe życie w drodze to dla niego codzienność. Najważniejsze, żeby dotrzeć z towarem na czas. Kiedy jest w trasie, jego córką opiekuje się ukraińska sąsiadka.

Opis filmu

Jednym z pionierów kinematografii był Georges Melies, twórca filmu Podróż na Księżyc z 1902 2022u. To właśnie on napisał pierwszy scenariusz filmowy, użył sztucznego oświetlenia i wprowadził prymitywne efekty specjalne. Co ważne, to już w tym okresie powstawały gatunki filmowe. Twórcy chętnie kręcili wówczas komedie i melodramaty, ale mocną pozycję zajmowały też filmy przygodowe, a nawet adaptacje dzieł literackich. Nie zapominajmy jednak, że były to filmy nieme, niespecjalnie ciekawe dla współczesnego widza. Na szczęście teraz nie ma już takich ograniczeń, o czym przekonasz się dosłownie za chwilę, wybierając swoją opcję seansu filmu Tata.

Fabuła filmu

Skuteczne wyszukanie opcji Tata cały film to połowa sukcesu. Na szczęście narzędzie, którego możesz tu użyć, jest bajecznie proste w obsłudze! Musisz wybrać film, który cię interesuje (Tata lub cokolwiek, na co masz ochotę), a następnie wpisać ten tytuł i czekać na efekty wyszukiwania. Jeśli produkcja znajduje się w bazie – masz wtedy możliwość przekierowania i uzyskania dostępu. Cała procedura zajmuje tylko chwilę oraz jest tak intuicyjna, że każdy poradzi sobie z włączeniem danego tytułu.

Tata

Oryginalny tytuł Tata
Oceny z IMDb 6.7 20 głosy

Komentarze

152 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Ojciec Panny Młodej
Manu: Bądź sobą!
Usmiech zebiczny
Tres
Kapsuła
Bhoomi
Rocky i Łoś Superktoś
Klątwa Downers Grove
Made In China
Date of the Dead
Victor
Ma nawet twoje oczy
×