Oglądaj za darmo w Player+!


Top Gun: Maverick Film Online.

Obecnie oglądających: 150Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

Nov. 17, 2021USAPG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono3

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Top Gun: Maverick film online?

Top Gun: Maverick: Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarki wojennej Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.
Kiedy staje na czele pilockiej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller) o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji.

Opis filmu

Operator Claudio Miranda zwraca kamerę na zmaltretowane przeciążeniami twarze, montażysta Eddie Hamilton przebija efektowne ujęcia z kokpitu monumentalnymi dalekimi planami, z kolei reżyser Joseph Kosinski dba o to, by jak najlepiej zorientować widza w przestrzeni – znany z nieco anachronicznego technicznie oryginału chaos powietrznych zmagań staje się pieśnią przeszłości. Wspólnie zamieniają podniebny balet w opowieść o ciele pokonującym drogę do piekła i z powrotem. To piękna historia – zarówno w sensie technicznym, jak i emocjonalnym, gdyż dzięki inteligentnemu wykorzystaniu efektów cyfrowych granica pomiędzy ekspresyjnym aktorstwem a autentycznym strachem i ekscytacją jest praktycznie niezauważalna.

Recenzja filmu

Tom Cruise oczywiście nie byłby sobą, gdyby oczekującej na przekazanie pałeczki młodzieży nie relegował do roli spacerującego na krótkiej smyczy terierka. Jako „żywa legenda” oraz „najszybszy człowiek na Ziemi” (tak, właśnie tak mówi się o nim w tym filmie) nie ma do millennialsów za grosz zaufania, więc największy kawałek torciku (to jest – najefektowniejsze powietrzne popisy oraz 24-karatowe powiedzonka) zagarnia dla siebie. W filmie roi się od autotematycznych mądrości w rodzaju: „Czas jest naszym wrogiem”. Albo: „Na wszystkich przyjdzie kiedyś pora”. Maverick ma z tego niezły ubaw. „Być może kiedyś przyjdzie – odpowiada z błyskiem w oku i półką wyszczerzonych białych zębów – „Ale nie dziś”. Kim jesteśmy, żeby się z nim spierać?

Top Gun: Maverick

 

Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Top Gun: Maverick
Oryginalny tytuł Top Gun: Maverick

Reżyser

Obsada

Tom Cruise isCaptain Pete 'Maverick' Mitchell
Captain Pete 'Maverick' Mitchell
Val Kilmer isAdmiral Tom 'Iceman' Kazansky
Admiral Tom 'Iceman' Kazansky
Miles Teller isBradley
Bradley "Rooster" Bradshaw
Jennifer Connelly isPenny Benjamin
Penny Benjamin
Jon Hamm isVice Admiral
Vice Admiral
Roberta Sparta isAdministrator
Administrator

Komentarze

84 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Truth About Christmas
La traviata
Coolie No. 1
Nasz dom
Home Invasion
Wolverine
Jeden Dzień
Gdzie śpiewają raki
Podejrzana
Niesłusznie skazany
Michael Jackson: Searching for Neverland
Youtopia
×