Oglądaj za darmo w Player+!


Wystrzałowe wesele Film Online.

Obecnie oglądających: 112Wystrzałowe wesele

Wystrzałowe wesele

Jun. 29, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI FILMOWE

Jaki problem chcesz zgłosić?

Opis

Gdzie obejrzeć Wystrzałowe wesele film online?

Wystrzałowe wesele: Wesele ekstrawaganckiej pary zostaje zakłócone przez grupę porywaczy. Ratując swoje rodziny nowożeńcy na nowo odkrywają wygasłe względem siebie uczucia.

Opis filmu

Darcy i Tom kochają się na zabój i wreszcie postanowili sformalizować swój związek. Wymarzone wesele ma być inne niż wszystkie, dlatego luksusowa impreza odbywa się na egzotycznej wyspie. Zanim jednak padnie sakramentalne „tak”, zamieszanie wokół przygotowań do ślubu wyssie z zakochanych resztki entuzjazmu. W rozpaleniu przygasającej namiętności nie pomogą z pewnością utarczki z matką pana młodego, a tym bardziej niespodziewane pojawienie się byłego panny młodej. Gdy wszystko zapowiada nadchodzącą katastrofę, okazuje się, że może być jeszcze gorzej. Na wyspę wtargną uzbrojeni po zęby współcześni piraci, którzy wezmą weselników za zakładników i zażądają gigantycznego okupu. Wyspa leży setki kilometrów od cywilizacji, więc na pomoc służb nie ma co liczyć. W tej sytuacji Darcy i Tom sami muszą stawić czoła gangsterom, by ocalić siebie i swoją ukochaną rodzinkę. W tej sytuacji przysięga „i nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Obsada filmu

Główne role grają Jennifer Lopez i Josh Duhamel. W obsadzie są także Jennifer Coolidge, Sonia Braga, Cheech Marin, D’Arcy Carden, Callie Hernandez, Selena Tan i Lenny Kravitz. Jason Moore (Pitch Perfect) wyreżyserował na podstawie scenariusza Marka Hammera.

Fabuła filmu

Nowa komedia romantyczna, która podobnie jak hit z początku 2022 roku Zaginione miasto idzie w zupełnie innym kierunku,  prezentując historię nie idąca zgodnie ze schematami gatunku. Zwiastun pokazuje, że wszystko zaczyna się uroczo jak każda komedia romantyczna, ale w 56 sekundzie wszystko się zmienia i film idzie w dość szalonym kierunku. Zobaczcie sami.

Wystrzałowe wesele

 

Wystrzałowe wesele
Oryginalny tytuł Shotgun Wedding

Komentarze

295 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Tytuły które mogą Ci się spodobać

Jak to robią single
Nienawidzę dzieci
Nastoletni wilkołak
Pannice w opałach
(Bez tytułu)
The Package
Ryzykowny Skok
Jackass 3.5
Policyjny Cyborg 2
Mary Lynn Rajskub: Live from the Pandemic
Toy Story
Like Mike
×