Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

3 Caminos

3 Caminos

Jan. 22, 2021
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 22, 2021

Opis

Gdzie obejrzeć Resident Alien serial online?

Głównym bohaterem serialu Resident Alien jest kosmita o imieniu Harry, który ląduje na Ziemi i przybiera tożsamość lekarza w Kolorado, gdzie zaczyna pomagać ludziom. Z czasem jednak zaczyna się zastanawiać nad sensem powodzenia swojej misji.

W stanie Kolorado rozbija się kosmita i przybiera tożsamość lekarza z małego miasteczka. Poznając ludzi, przybysz zaczyna mieć dylemat moralny co do swojej tajnej misji na Ziemi.

Opis serialu:

Twórcami „Resident Alien” są reżyser Chris Sheridan, scenarzysta Peter Hogan i rysownik Steve Parkhouse. Komiks opowiada o kosmicie, który rozbił się na Ziemi. Główny bohater postanawia podszyć się pod zmarłego w wypadku lekarza imieniem Harry Vanderspeigle. Używając swoich telepatycznych zdolności, obcemu udaje się podtrzymywać mistyfikację. Wynajmuje dom na odludziu, jednak po śmierci miejscowego lekarza zostaje poproszony przez burmistrza miasteczka w Colorado o przejęcie kliniki. Z czasem główny bohater zaczyna odczuwać fascynację rodzajem ludzkim i oprócz pomocy chorym, rozwiązuje lokalne tajemnice. Kosmitą zaczyna się jednak interesować rządowa agencja, która jest świadoma katastrofy pojazdu kosmicznego.
Za produkcję serialu będzie odpowiadać Dark Horse Entertainment. Producentami wykonawczymi zostali: znany z „Hellboya” Mike Richardson oraz Keith Goldberg, który od lat współpracuje ze studiem Stevena Spielberga Amblin TV. Na razie nie podano dalszych szczegółów dotyczących serialu.
3 Caminos
3 Caminos
Oryginalny tytuł 3 Caminos
Data pierwszej emisji Jan. 22, 2021
Sezony 1
Odcinki 8
Średnia Długość 50 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Małe kobietki
Strażnik Teksasu
Przebudzenie – Awake
Wymarzona miłość
Czarne chmury
The Gift
9-1-1
Szkoła dla elity
Tancerki – Bunheads
Dobre zachowanie
Pojedynek na życie
The Chi
×