Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Bałagan, jaki zostawisz – El desorden que dejas

Bałagan, jaki zostawisz – El desorden que dejas

Dec. 11, 2020
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 11, 2020

Twórca

Obsada

Tamar Novas isComo el marido de Raquel
Como el marido de Raquel

Opis

Gdzie obejrzeć serial Bałagan jaki zostawisz online za darmo?

Bałagan jaki zostawisz: Nauczycielkę zaczynającą pracę w szkole średniej prześladuje sprawa podejrzanej śmierci sprzed kilku tygodni. Kobieta zaczyna się obawiać o swoje życie.

Opis serialu:

Na Instagramie obserwuje go prawie 13 mln ludzi, a fani kochają postać, w którą wciela się w serialu „Szkoła dla elity”. Aron Piper teraz zadebiutuje w nowej roli. Zobaczymy go w kolejnej produkcji dla Netfliksa, zatytułowanej „Bałagan, jaki zostawisz”. O czym będzie?

Niedługo zobaczymy go w4. sezonie serialu „Szkoła dla elity”, jednak już trwają ostatnie szlify nad kolejnym projektem z jego udziałem. W grudniu na platformie Netflix zadebiutuje „Bałagan, jaki zostawisz” („El desorden que dejas”).

Serialowy thriller jest kolejną hiszpańską produkcją, w jakiej zagrał aktor. Obraz oparty jest na powieści Carlosa Montero, twórcę „Szkoły dla elity”.

Raquel (Inma Cuesta) to nauczycielka, która rozpoczyna pracę w liceum w małym miasteczku. Jej poprzedniczka Viruca (Barbara Lennie) zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a Raquel próbuje dociec, co się z nią stało. Tym samym wikła się w niebezpieczną sieć kłamstw, intryg i tajemnic, które na zawsze odmienią jej życie.

Serial został oparty na książce Carlosa Montero o tytule „Bałagan jaki zostawisz”. Ten fascynujący thriller opowiada o typowej, hiszpańskiej trzydziestoletniej kobiecie. Nie ma dzieci, pracuje dorywczo i ma za sobą epizod depresyjny. Jej mąż z kolei jest bezrobotny. W końcu udaje się kobiecie dostać na zastępstwo do szkoły średniej. W małym miasteczku czuje jednak niepokój. Potęguje się on, kiedy dowiaduje się, że jej poprzedniczka popełniła samobójstwo. Już pierwszego dnia kobieta dostaje anonimowy liścik z niebezpiecznym pytaniem… O co w tym wszystkim chodzi?

Bałagan, jaki zostawisz - El desorden que dejas

 

Bałagan, jaki zostawisz – El desorden que dejas
Bałagan, jaki zostawisz – El desorden que dejas
Oryginalny tytuł El desorden que dejas
Data pierwszej emisji Dec. 11, 2020
Sezony 1
Odcinki 8
Średnia Długość 40 minut
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Rectify
Oficer
Magicy
V Wars
The Falcon and the Winter Soldier
Drugie życie
Nasi chłopcy
Życie w cuglach – Free Rein
Nad rozlewiskiem
The Gift
Krew z krwi
The Keepers
×