Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Behawiorysta Serial Online.

Obecnie oglądających: 228
Behawiorysta

Behawiorysta

Nov. 01, 2021
Twoja ocena: 0
7.3 4 głosów
Udostępniono11

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Nov. 01, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Robert Więckiewicz isGerard Edling
Gerard Edling

Opis

Gdzie obejrzeć Behawiorysta serial online?

Behawiorysta: Gerard Edling to persona non grata w opolskich organach ścigania. Jednak, ze względu na umiejętność bezbłędnej interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca.

Fabuła serialu

Gerard Edling to stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki – nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem, Horst Zeiger – nieśmiały, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów… Czy w momencie, gdy granica między tym co realne, a wirtualne zacznie się zacierać, tytułowy behawiorysta będzie nadal w stanie „czytać” swego przeciwnika?

O serialu

Remigiusz Mróz nie chciał zdradzić, kto wystąpi w roli głównej ani kto odpowie za serial, jednak zdradził, że szczegóły poznamy wkrótce, a sama produkcja trafiła na Vod Online szybciej niż można przypuszczać. Poniżej możecie sprawdzić pełny wpis autora.

Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie. Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest nie tylko z ekscentryzmu, ale także z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było…

Behawiorysta

 

Behawiorysta
Oryginalny tytuł Behawiorysta
Data pierwszej emisji Nov. 01, 2021
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

338 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono11

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Ozark
Narcos: Meksyk
Grantchester
Chyłka
Rysa
Queen of the South
1983
Line of Duty
Marvel’s 616
Giri / Haji: Powinność / Wstyd
Power
Trust
×