Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Behawiorysta Serial Online.

Obecnie oglądających: 650Behawiorysta

Behawiorysta

Nov. 01, 2021
Twoja ocena: 0
7.3 4 głosów

WYSZUKIWARKI SERIALI

282 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

1Sezon 1 Nov. 01, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Robert Więckiewicz isGerard Edling
Gerard Edling

Opis

Gdzie obejrzeć Behawiorysta serial online?

Behawiorysta: Gerard Edling to persona non grata w opolskich organach ścigania. Jednak, ze względu na umiejętność bezbłędnej interpretacji mowy ciała, zostaje nieoficjalnie poproszony o pomoc w schwytaniu niebezpiecznego szaleńca.

Fabuła serialu

Gerard Edling to stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki – nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem, Horst Zeiger – nieśmiały, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online do tysięcy widzów… Czy w momencie, gdy granica między tym co realne, a wirtualne zacznie się zacierać, tytułowy behawiorysta będzie nadal w stanie „czytać” swego przeciwnika?

O serialu

Remigiusz Mróz nie chciał zdradzić, kto wystąpi w roli głównej ani kto odpowie za serial, jednak zdradził, że szczegóły poznamy wkrótce, a sama produkcja trafiła na Vod Online szybciej niż można przypuszczać. Poniżej możecie sprawdzić pełny wpis autora.

Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie, dlaczego wziął zakładników, ani co zamierza osiągnąć. Sytuację komplikuje fakt, że transmisja na żywo z przedszkola pojawia się w internecie. Służby w akcie desperacji proszą o pomoc Gerarda Edlinga, byłego prokuratora, który został dyscyplinarnie wydalony ze służby. Edling jest specjalistą od kinezyki, działu nauki zajmującego się badaniem komunikacji niewerbalnej. Znany jest nie tylko z ekscentryzmu, ale także z tego, że potrafi rozwiązać każdą sprawę. A przynajmniej dotychczas tak było…

Behawiorysta

 

Behawiorysta
Oryginalny tytuł Behawiorysta
Data pierwszej emisji Nov. 01, 2021
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono11

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Dochodzenie
Czarny punkt
Making a Murderer
Des
District 31
Pennyworth
Życie bez pozwolenia
Nowy dom
The Following
Ratched
Zaginiony – The Missing
Almost Human
×