Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Big Sky Serial Online.

Obecnie oglądających: 273
Big Sky

Big Sky

Nov. 17, 2020
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

3Sezon 3 Sep. 21, 2022
2Sezon 2 Sep. 30, 2021
1Sezon 1 Nov. 17, 2020

Twórca

Obsada

Kylie Bunbury isCassie Dewell
Cassie Dewell
Brian Geraghty isRonald Pergman
Ronald Pergman
John Carroll Lynch isRick Legarski
Rick Legarski
Natalie Alyn Lind isDanielle Sullivan
Danielle Sullivan
Jade Pettyjohn isGrace Sullivan
Grace Sullivan
Valerie Mahaffey isHelen Pergman
Helen Pergman
Dedee Pfeiffer isDenise Brisbane
Denise Brisbane

Opis

Gdzie obejrzeć Big Sky serial online?

Bohaterką serialu Big Sky jest prywatna detektyw Cassie Dewell, która łączy siły z byłą policjantką Jenny Hoyt (w tej roli Winnick) w sprawie dwóch sióstr porwanych przez tajemniczego kierowcę ciężarówki na autostradzie w Montanie. Nasze bohaterki szybko odkrywają kolejne, podobne przypadki porwań dziewczyn w całym kraju. Cassie i Jenny muszą odnaleźć zwyrodnialca, zanim znowu uderzy.

Recenzja serialu:

Twórcy wyraźnie mieli aspiracje, aby zaproponować fanom coś innego, co odróżniałoby Big Sky od innych procedurali. Wskazuje na to chociażby końcówka pierwszego odcinka, kiedy to niespodziewanie umiera jeden z bohaterów. Miało być inaczej, ale ostatecznie bardzo szybko uciekamy w znane tropy i poszczególne odcinki zostają wypełnione segmentami odpowiedzialnymi za budowanie dramatu poszczególnych postaci. Problem jednak w tym, że wątki kluczowe dla głównych bohaterów nie zostają zarysowane w sposób ciekawy i adekwatny do zamierzeń. Jedynie interesująca w tym przypadku staje się postać Ronalda, co jest zasługą aktora, Briana Geraghty’ego, ale też faktu, że widza intryguje portret psychologiczny mężczyzny zajadającego na śniadanie płatki, mieszkającego z matką i parającego się porywaniem kobiet.

Powyższy zarzut powoduje między innymi, że zupełnie zbędny jest odcinek drugi zatytułowany Nowhere to Run. Rzadko zdarza się, żeby na przestrzeni czterdziestu minut nie zaserwować istotnych dla fabuły momentów, ale tutaj tak właśnie jest. Wszystko wynagradza jednak epizod trzeci, w którym jednej z porwanych dziewczyn udaje się wydostać. The Big Rick ma w sobie odpowiedni ładunek napięcia i kawał dobrego aktorstwa. John Carroll Lynch oczywiście czuje się jak ryba w wodzie w roli czarnego charakteru, ale też porwane Natalie Alyn Lind oraz Jade Pettyjohn, budują atmosferę tego odcinka. Czuć powagę sytuacji i nawet strzelający z powodzeniem z łuku Rick Legarski nie powoduje dysonansu.

Trudno przy tym jednoznacznie ocenić śledztwo prowadzone przez Jenny i Cassie. W odcinku Unfinished Business ich próby dowiedzenia się czegoś więcej wypadają raczej komicznie i choć jest między nimi chemia, to jednak osobno nie sprawdzają się tak dobrze. W badaniu sprawy napięcie pojawia się dopiero pod koniec, kiedy bohaterki znajdują się blisko porwanych dziewczyn. To zdecydowanie za mało dla serialu aspirującego do miana thrillera kryminalnego.

Big Sky

Big Sky
Big Sky
Big Sky
Oryginalny tytuł Big Sky
Oceny z TMDb 7.8 32 głosy
Data pierwszej emisji Nov. 17, 2020
Data ostatniej emisji Dec. 15, 2020
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 43 minut

Komentarze

331 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Maradona: Blessed Dream
Special Ops: Lioness
Demony da Vinci
Ludzie i bogowie
Babylon Berlin
Modliszka
Hollands Hoop
Heartbeat
P-Valley
Mindhunter
Tajemnica zawodowa
Muszkieterowie
×