Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Cesarzowa Sisi Serial Online.

Obecnie oglądających: 380
Cesarzowa Sisi

Cesarzowa Sisi

Sep. 29, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 29, 2022

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Cesarzowa Sisi serial online?

Cesarzowa Sisi: Gdy zbuntowana Elżbieta zakochuje się w cesarzu Franciszku i nieoczekiwanie zostaje jego żoną, musi się odnaleźć w pełnym napięć i intryg świecie wiedeńskiego dworu. W XIX-wiecznej Austrii namiętna i buntownicza Sisi oraz cesarz Franciszek Józef walczą o swoją miłość pośród nacisków, spisków i walki o władzę na wiedeńskim dworze.

Fabuła serialu

Kiedy zbuntowana Elżbieta „Sissi” spotyka Franciszka, cesarza Austrii, odurzająca miłość młodej pary całkowicie zaburza strukturę władzy na wiedeńskim dworze. Po ślubie młodziutka cesarzowa ma przeciwko sobie nie tylko swoją teściową, suwerenną, żądną władzy Zofię, ale także brata Franciszka, Maksymiliana, który sam pragnie tronu (i Sissi). Gdy wojska wroga formują się na granicach imperium Habsburgów, mieszkańcy Wiednia powstają w proteście przeciwko cesarzowi. Elżbieta musi się dowiedzieć, komu może zaufać i jak wysoka jest cena za bycie prawdziwą cesarzową i nadzieją dla ludu.

O serialu Cesarzowa Sisi

Jak podaje platforma Netflix, serial prześledzi życie Sisi od jej nastoletnich lat. Córka bawarskiego księcia nie aspirowała do roli na dworze Habsburgów. Aż poznała Franciszka Józefa.

W lecie 1853 roku wraz z matką Ludwiką i piękną starszą siostrą Heleną pojechała do austriackiego kurortu Bad Ischl. Tam rezydował ich kuzyn cesarz Franciszek Józef. Miał oświadczyć się Helenie, jednak zakochał się w 15-letniej Sisi. Wiosną następnego roku para wzięła ślub.

Elżbieta kochała Franciszka, ale trudno było jej odnaleźć się na habsburskim dworze. Gdy podczas uroczystości weselnych Sisi przejeżdżała w powozie przez Wiedeń, tysiące widzów widziało ją płaczącą. Kolejny skandal wywołała na ślubnym przyjęciu, kiedy zamiast zgodnie z królewską tradycją pocałować kuzynki w rękę, utuliła je. Teściowa, arcyksiężna Zofia, była oburzona.

Obsada serialu

W niemieckim serialu w rolach Sisi i Franciszka wystąpią aktorzy Devrim Lingnau i Philip Froissant. W pozostałych rolach pojawią się Melika Foroutan, Johannes Nussbaum, Elisa Schlott, Jördis Triebel, Wiebke Puls i Almila Bagriacik.

Cesarzowa Sisi

Cesarzowa Sisi
Cesarzowa Sisi
Cesarzowa Sisi
Cesarzowa Sisi
Oryginalny tytuł The Empress
Data pierwszej emisji Sep. 29, 2022
Data ostatniej emisji Sep. 23, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 45 minut

Komentarze

339 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

UnReal: Telewizja kłamie
Sintonia
Czarnobyl
Dlaczego kobiety zabijają
Biała królowa
Bazar de la Charité
American Rust
Śmierć na 1000 sposobów
Biblia
Opowiedz mi bajkę
Tajemny Krąg
Sanktuarium zła
×