Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Córka innej matki

Córka innej matki

Jan. 20, 2021
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 20, 2021

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Córka innej matki serial online?

Córka innej matki to meksykański serial opowiadający o niezwykłych losach dwóch matek, które dowiadują się, że ich dzieci zostały zamienione tuż po urodzeniu. Kobiety postanawiają założyć jedną wspólną patchworkową rodzinę.

Opis serialu:

W tej nowej oryginalnej serii Netflix wcielają się w dwie bardzo różne kobiety, które po uświadomieniu sobie, że ich dzieci zostały zamienione przy narodzinach i pomimo braku wzajemnej sympatii będą musiały opracować plan dostosowania się do nowego życia: stworzyć jedną wyjątkową i dziwaczną rodzinę.

„Madre solo hay dos” to serial dramatyczny stworzony i napisany przez Carolinę Rivera (serial Luis Miguel) i Fernando Sariñana (serial Luis Miguel), w którym zderzają się ze sobą dwie zupełnie różne kobiety, gdy odkrywają, że ich dzieci zostały przypadkowo zamienione po urodzeniu.

W serialu występują Ludwika Paleta i Paulina Goto, a także Martín Altomaro, Oka Giner, Liz Gallardo, Javier Ponce, Dalexa Meneses i Emilio Beltrán. Producentami wykonawczymi są Carolina Rivera i Fernando Sariñana wraz z Alexisem Fridmanem i Juanem Uruchurtu, którzy produkują poprzez swoją firmę Perro Azul.

Carolina Rivera kieruje zespołem pisarzy, w skład którego wchodzą Fernando Sariñana, Larissa Andrade, Silvia Ortega, Cynthia Fernandez, Carlos Gonzalez Sariñana, Paulina Barros i Laura Villa. Bezpośrednio Fernando Sariñana, Kenya Marquez, Sebastián Sariñana i Carlos González Sariñana. Oryginalną muzykę skomponowali Ximena Sariñana, Dan Zlotnik i Camilo Froideval.

Córka innej matki

Córka innej matki
Oryginalny tytuł Madre solo hay dos
Data pierwszej emisji Jan. 20, 2021
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Mała doboszka
On, ona i dzieciaki
For All Mankind
Wspaniałe stulecie – Muhteşem Yüzyıl: Kösem
Shetland
Przypadki Cezarego P.
3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii
Pamiętnik kierowcy Ubera
Broad City
Mayans M.C.
Lalka
Baby Daddy
×