Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Coyote Serial Online.

Obecnie oglądających: 392
Coyote

Coyote

Jan. 07, 2021
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 07, 2021

Twórca

Obsada

Michael Chiklis isBen Clemens
Ben Clemens
Juan Pablo Raba isJuan Diego
Juan Diego "El Catrin" Zamora

Opis

Gdzie obejrzeć Coyote serial online?

Serial Coyote przedstawia historię Bena Clemensa, który po 32 latach pracy jako agent patrolu granicznego jest zmuszony pracować dla ludzi, których przez całą swoją karierę zawodową starał się trzymać z dala od Ameryki. Żyjąc po meksykańskiej stronie granicy, zacznie kwestionować swoje dotychczasowe poglądy.

Serial Michelle MacLaren – producentki wykonawczej oraz reżyserki „Gry o Tron” oraz „Breaking Bad„. „Coyote” to historia Bena Clemensa (Michael Chiklis), który po 32 latach pracy jako agent patrolu granicznego jest zmuszony pracować dla ludzi, których przez całą swoją karierę zawodową starał się trzymać z dala od Ameryki. Teraz żyjąc po meksykańskiej stronie granicy, Ben zaczyna kwestionować swoje poglądy na świat oraz dotychczasowa ideologię.

Opis serialu:

Twórcą serialu jest David Graziano, który wcześniej pracował nad serialowym “Jackiem Ryanem” oraz nad “Amerykańskimi bogami”. Reżyserką widowiska jest Michelle MacLaren – producentka, scenarzystka i reżyserka wielu seriali – “Breaking Bad”, “Zadzwoń do Saula”, “Z Archiwum X”, “The Walking Dead” czy “Gry o tron”. Jest również producentką wykonawczą serialu.

Pierwsze recenzje “Coyote” są bardzo optymistyczne. Z serwisu Newsday dowiadujemy się, że serial nie tyle mówi o granicy, ale ją przekracza, aby spojrzeć na ludzi z bliska – ich życia, marzenia i tragedie. W serialu polityka emigracyjna Stanów Zjednoczonych zostaje odwrócona. Przez co Benowi pozostaje nadać sens tej inwersji, co ma to wpływ na spojrzenie widza na tę problematykę.

Co jeszcze wiemy o serialu?

Premierowy sezon “Coyote” miał premierę 7 stycznia 2021 roku. Wszystkie odcinki są już dostępne w serwisie. Pierwsza odsłona serialu ma ich sześć. Kiedy serial był przygotowywany dla stacji Paramount Network, sezon miał mieć ich dziesięć.

Coyote

Coyote
Coyote
Coyote
Coyote
Oryginalny tytuł Coyote
Oceny z TMDb 9.3 7 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 07, 2021
Data ostatniej emisji Jan. 07, 2021
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 50 minut

Komentarze

326 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Switched at Birth
Święty
Korona Królów
The Confession Killer
Samotnia – Bleak House
Ekstradycja
Zagubiona tożsamość
Czarna lista – The Blacklist
Homecoming
COBRA
Bates Motel
Grzesznica
×