Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Gwiezdne Wojny: Andor Serial Online.

Obecnie oglądających: 261
Gwiezdne Wojny: Andor

Gwiezdne Wojny: Andor

Aug. 31, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Aug. 31, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Gwiezdne Wojny: Andor serial online?

Gwiezdne Wojny: Andor: Serialowy prequel Rogue One z uniwersum Gwiezdnych Wojen. W erze pełnej niebezpieczeństw, oszustw i intryg Cassian wkroczy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest przekształcenie go w bohatera Rebelii. W odpowiedzi na działania Imperium Galaktycznego utworzony zostaje Sojusz Rebeliantów. Złodziej Cassian Andor dołącza do rewolucjonistów i staje się szpiegiem Rebelii.

Andor z prezentacją z okazji Star Wars Celebration

Andor nie jest produkcją, o której wcześniej nie dało się słyszeć. Z publikacją zwiastuna wytrzymano jednak niemal do samego końca, bo doczekaliśmy się go dopiero teraz, na kilka tygodni przed premierą. O czym opowie serial, którego twórcą i showrunnerem jest Tony Gilroy?

Łatwo domyślić się po tytule, iż w centrum wydarzeń znajdzie się Cassian Andor. Wydarzeń, jakie będą rozgrywać się przed tymi z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie i pokazywać narastający bunt przeciwko Imperium oraz sposób, w jaki angażują się się w to nie tylko ludzie, ale też planety. Wedle twórców, Andor to opowieść osadzona w „erze pełnej niebezpieczeństw, oszustw i intryg”.

W głównej i zarazem tytułowej roli wystąpi tutaj Diego Luna, dla którego nie będzie to pierwsze spotkanie z tą postacią. W obsadzie omawianego serialu znaleźli się również Stellan Skarsgård, Genevieve O’Reilly, Adria Arjona i Denise Gough.

Opis serialu

Akcja serialu będzie się toczyć 5 lat przed wydarzeniami z filmu Łotr 1. Na początku sezonu rodzinna planeta Andora ulega zniszczeniu. Na tej podstawie przedstawione zostanie backstory bohatera i ukazane wydarzenia, które sprawią, że przystąpi do Rebelii.
Początkowo Cassian zostanie przedstawiony jako skoncentrowany na sobie nihilista, ale stopniowo rozwinie się w prawdziwego wojownika. Oprócz przygód dorosłego Andora we flashbackach pojawią się także wydarzenia z jego dzieciństwa.
W serialu pojawi się także wątek Mon Mothmy, przywódczyni rebeliantów. Jako młoda senatorka wystąpiła już ona w Zemście Sithów, a także w Powrocie Jedi i Łotrze 1. W Andorze historia Mon będzie rozwijać się równolegle do losów Cassiana, by finalnie się z nią połączyć.

Obsada serialu

Podobnie jak w Łotrze 1 w rolę Cassiana Andora wcieli się Diego Luna.

W filmie pojawi się także:

Gwiezdne Wojny: Andor

Oryginalny tytuł Andor
Data pierwszej emisji Aug. 31, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

280 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Gwiezdne Wojny: Rebelianci
Milczący świadek
Brave New World
Twisted
Czysta krew
Firefly Lane
Podróżnicy
To właśnie Anglia ’86
Katastrofa w przestworzach
Firefly
Życie z samym sobą
Wojownik – Warrior
×