Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Herkules Serial Online.

Obecnie oglądających: 354
Herkules

Herkules

Sep. 05, 2022
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 05, 2022

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Fabuła serialu

Herkules: Genialny introwertyk marzy o pracy w policji, ale właśnie po raz kolejny nie zdał egzaminu, Sylwia już tam pracuje, ale ostatnio nie za bardzo jej to wychodzi. Czy tych dwoje będzie w stanie połączyć siły?
On nazywa się Nowak. Herkules Nowak. Zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu. Dlaczego? Herkules jest słaby w emocje. Ma ograniczone zaufanie do wszystkich oprócz siebie. Nie zyskuje przy pierwszym poznaniu, ani drugim. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa. Ona ma na imię Sylwia. Na nazwisko Mazur. Jest policjantką, która ostatnio niezbyt dobrze radzi sobie w pracy. Grozi jej przeniesienie do wydziału gospodarczego. Jej relacja z szefem ma status: to skomplikowane. Chaos to jej drugie imię. Ciągle w biegu. Bez makijażu i modnych ciuchów. Kieruje się przede wszystkim sercem i intuicją. Ma niezłe podejście do ludzi. Co wydarzy się, kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy jest jakakolwiek szansa, że ci dwoje będą w stanie się porozumieć? Szybko okaże się, że mimo tak wielu różnic, Herkules i Sylwia całkiem nieźle się uzupełniają, a wspólne działanie przynosi korzyści każdemu z nich.

Gdzie obejrzeć Herkules serial online?

Serial łączy humor z zagadkami kryminalnymi. Głównym bohaterem jest genialny informatyk o imieniu Herkules, który marzy o pracy w policji. Nie udaje mu się jednak zdać odpowiednich egzaminów, natomiast po drugiej stronie znajduje się Sylwia. Jej udało się przejść przez wszystkie procedury potrzebne do zostania policjantką, ale niezbyt dobrze idzie jej w nowej pracy.  Herkules Nowak (Rafał Maćkowiak) to genialny introwertyk. Marzy, żeby – podobnie jak ojciec – podjąć pracę w policji. Niestety, właśnie po raz dziesiąty nie zdaje praktycznego egzaminu, chociaż zna na wylot podręczniki do kryminologii oraz kryminalistyki, tak samo kodeksy czy regulaminy. Nie radzi sobie jednak z emocjami, ma też ograniczone zaufanie do każdego, kto nie jest nim. W dodatku nie zyskuje ani przy pierwszym poznaniu, ani potem. Sprawia wrażenie niezbyt miłej osoby. Natomiast Sylwia Mazur (Weronika Książkiewicz), będąca już funkcjonariuszką, nie radzi sobie najlepiej z prowadzeniem śledztw. Może zostać przeniesiona do wydziału gospodarczego. Ma skomplikowaną relację z szefem. Jej życiem rządzi chaos, ciągle pozostaje w biegu, bez makijażu lub modnych ubrań. Prowadzą ją przede wszystkim serce i intuicja. Po spotkaniu z Herkulesem szybko okaże się, że ona i on świetnie się uzupełniają.

Herkules – obsada serialu

W serialu w głównych rolach zobaczymy Rafała Maćkowiaka Żeby nie było śladów czy Wszystkie nasze strachy oraz Weronikę Książkiewicz: Furioza, Mayday czy Planeta singli.
W pozostałych rolach: Mirosław Haniszewski, Anna Seniuk, Bartosz Nowosielski, Paulina Krzyżańska.
Reżyserem nowej produkcji serialowej jest Bartosz Kruhlik. Autorami scenariusza do serialu są Karolina Frankowska i Bartosz Janiszewski.

Herkules

Herkules
Oryginalny tytuł Herkules
Data pierwszej emisji Sep. 05, 2022
Data ostatniej emisji Sep. 12, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

224 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Policjanci z Miami
Dom w górach
Na kłopoty… Bednarski
Czarny Ptak / Black Bird
Millennium
Dom grozy: Miasto Aniołów
Służby Specjalne
Most nad Sundem
Bardzo dziki kraj
Ślepnąc od świateł
Nieobecni
Na krawędzi
×