Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Historia wulgaryzmów

Historia wulgaryzmów

Jan. 05, 2021
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 05, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Nicolas Cage isSelf - Host
Self - Host

Opis

Gdzie obejrzeć Historia wulgaryzmów serial online?

Nicolas Cage będzie gospodarzem programu Historia wulgaryzmów. Aktor weźmie pod lupę brzydkie słowa. Nicolas Cage poprowadzi serial komediowy o przekleństwach. Sześcioodcinkowa produkcja będzie przybliżała pochodzenie i wykorzystywanie niecenzuralnych słów, a także ich wpływ na naukę i popkulturę. Zdobywca Oscara przeprowadzi wywiady z historykami, ekspertami w dziedzinie etymologii i kultury oraz komikami.

W tym roku Nicolas Cage wystąpił także w filmie science fiction Jiu Jiutsu, w Kolor z przestworzy, jak również użyczył głosu w animowanej kontynuacji The Croods: A New Age. Jednym z kolejnych projektów aktora będzie udział w The Unbearable Weight of Massice Talent, w którym zagra samego siebie.

Nicholas Cage uczący widzów o pochodzeniu i wykorzystywaniu przekleństw w serialu Netflixa? Tak, przeczytaliście to dobrze, a teraz możecie obejrzeć zwiastun tej zadziwiającej produkcji.

Wygląda na to, że rok 2021 rozpoczniemy z grubej rury. Mowa oczywiście o serialu History of Swear Words. Produkcja przybliży nam pochodzenie i wykorzystanie niecenzuralnych słów, a także ich wpływ na naukę i popkulturę. Serial składał się będzie z sześciu odcinków. Zapewne jesteście ciekawi, jak to będzie wyglądać. Poniżej możecie znaleźć nowy zwiastun produkcji.

Historia wulgaryzmów

Historia wulgaryzmów
Historia wulgaryzmów
Historia wulgaryzmów
Historia wulgaryzmów
Oryginalny tytuł History of Swear Words
Data pierwszej emisji Jan. 05, 2021
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Powodzenia Charlie
Bliskość
Superstore
Dom kwiatów
Ostre cięcie
Miłość i anarchia
Samurai Gourmet
Zmiennicy
Sexify
Niskozatrudnieni
Besties
One Day at a Time
×