Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Kowalscy kontra Kowalscy Serial Online.

Obecnie oglądających: 267
Kowalscy kontra Kowalscy

Kowalscy kontra Kowalscy

Mar. 06, 2021
Twoja ocena: 0
7.2 6 głosów
Udostępniono33

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Dec. 03, 2023
1Sezon 1 Mar. 06, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Piotr Adamczyk isPiotr Kowalski
Piotr Kowalski
Marieta Żukowska isAnna Kowalska
Anna Kowalska
Wojciech Mecwaldowski isHenryk Kowalski
Henryk Kowalski
Katarzyna Kwiatkowska isJadwiga Kowalska
Jadwiga Kowalska
Patryk Cebulski isJanek Kowalski
Janek Kowalski
Jakub Zdrójkowski isNikodem Kowalski
Nikodem Kowalski
Paweł Wawrzecki isZenon Kowalski
Zenon Kowalski
Wiktoria Gąsiewska isEla Wołodyjowska
Ela Wołodyjowska
Mikołaj Cieślak isHamlet Wołodyjowski
Hamlet Wołodyjowski
Joanna Orleańska isMilana Wołodyjowska
Milana Wołodyjowska

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Kowalscy kontra Kowalscy serial online?

Kowalscy kontra Kowalscy to przewrotna komedia pomyłek. Opowieść o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko to samo popularne w Polsce nazwisko, a różni właściwie wszystko! Ale czy na pewno…? Choć żyją w dwóch zupełnie innych światach oraz dzieli ich wykształcenie, status społeczny i finansowy, priorytety, styl życia, to nagle, jedna wiadomość sprawi, że staną się sobie bliżsi, niż można to sobie wyobrazić. Pewna wizyta w szpitalu rozpocznie lawinę zaskakujących i przezabawnych zdarzeń w życiu obu rodzin. Serial w prześmieszny sposób podejmie temat, czy z rodziną rzeczywiście najlepiej wychodzi się na zdjęciach oraz na ile pieniądze są gwarantem szczęścia…

Opis i obsada serialu

Perypetie dwóch rodzin, które łączy to samo nazwisko, lecz poza tym dzieli w zasadzie wszystko – wykształcenie, status społeczny i finansowy. Przed laty w szpitalu doszło do pomyłki, w wyniku której do zamożnych biznesmenów trafił syn ubogiej i skromnej pary. Tymczasem oni zabierają do siebie dziecko przedsiębiorców. Mija 17 lat. Piotr (Piotr Adamczyk) wraz z żoną Anną (Marieta Żukowska) i synem Jankiem (Patryk Cebulski) mieszka w luksusowej willi, naszpikowanej nowinkami technologicznymi. Henryk natomiast (Wojciech Mecwaldowski) żyje z żoną Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska), synem Nikodemem (Jakub Zdrójkowski) i ojcem Zenonem (Paweł Wawrzecki) w rozpadającej się chałupie z wychodkiem na zewnątrz. Rodzina utrzymuje się z handlu fajerwerkami. Gdy prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw, chłopcy wracają do swoich biologicznych rodziców. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji.

Recenzja serialu

Uprzywilejowany Jan Kowalski nie uczy się jednak najlepiej i jego ojciec, grany przez Piotra Adamczyka, na głos zastanawia się, w kogo mógł wdać się ten chłopak. A gdzieś na niedalekiej wsi mieszka Nikodem Kowalski, porządny, dobrze się uczący chłopak, wychowywany w biednej rodzinie. Ironią jest fakt, że chłopcy powinni wychowywać się w zupełnie innym miejscu.

Wyobrażam sobie, że duet Mecwaldowski-Adamczyk może swoimi wybrykami umilić czas widowni w niedzielny poranek, również Katarzyna Kwiatkowska i Marieta Żukowska, nieco bardziej stonowane, mogą wywołać u części widowni pozytywne emocje. Szkoda więc, że zaraz później dostajemy wspomniane stereotypy i gagi nawiązujące do statusu społecznego.

Zupełnym zaskoczeniem jest jednak dwójka młodocianych aktorów: Jakub Zdrójkowski i Patryk Cebulski. Wcielają się oczywiście w bohaterów ulepionych z archetypów, ale właśnie w ich perypetiach uwypukla się najwięcej interesujących elementów.

Kowalscy kontra Kowalscy

Kowalscy kontra Kowalscy
Oryginalny tytuł Kowalscy kontra Kowalscy
Data pierwszej emisji Mar. 06, 2021
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

350 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono33

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Brygada specjalna
TallBoyz
The Other Two
No Activity
Układ Warszawski
Mayday
B Positive
Derry Girls
Tropiciele – Search Party
Głowa rodziny – Family Guy
Good Girls
Rush Hour
×