Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Król Serial Online.

Obecnie oglądających: 645
Król

Król

Oct. 06, 2020
Twoja ocena: 0
6.3 3 głosów
Udostępniono17

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 01, 2019

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Król serial online?

Opis serialu Król: Nad Europą wisi widmo faszyzmu. Miastem trzęsie żydowski gang pod wodzą polskiego socjalisty, Kuma Kaplicy. Prym wiedzie w nim żydowski bokser, Jakub Szapiro – obiekt uwielbienia warszawskich kobiet oraz źródło zazdrości i lęku wielu mężczyzn. Jakub skrycie marzy o tym, żeby kiedyś zastąpić Kuma i zostać królem Warszawy.

Akcja serialu dzieje się w Warszawie w 1937 roku. Nad Europą wisi widmo faszyzmu. Miastem trzęsie żydowski gang pod wodzą polskiego socjalisty, Kuma Kaplicy. Prym wiedzie w nim żydowski bokser, Jakub Szapiro – obiekt uwielbienia warszawskich kobiet oraz źródło zazdrości i lęku wielu mężczyzn. Jakub skrycie marzy o tym, żeby kiedyś zastąpić Kuma i zostać królem Warszawy. Pewnego dnia przejmuje opiekę nad młodym chłopakiem, Moszem Bernsztajnem, w którym widzi swojego następcę. Tymczasem spisek na szczytach władzy może zmienić oblicze Warszawy i całego kraju, wpływając na gangsterskie imperium Kuma, a także na przyszłość samego Szapiry. Uwikłany w skomplikowane relacje z trzema kobietami Jakub stanie wkrótce do decydującej walki o władzę na ulicach miasta.

Obsada aktorska w serialu Król 2020

Akcja serialu ma dokładnie miejsce w Warszawie w 1937 roku. Widmo faszyzmu wisi nad Europą. Jakub Szapiro (Michał Żurawski) to obiekt kultu warszawskich kobiet oraz źródło zazdrości i strachu wielu mężczyzn. Można powiedzieć, że taki idol wielu chłopców, którzy chcieliby być jak on. Zresztą kto by nie chciał mieć takiego powodzenia u pięknych kobiet? Jakub potajemnie marzy o zastąpieniu Kuma i przejęciu władzy nad Warszawą. Pewnego dnia opiekuje się małym chłopcem, Moszem Bernsztajnem (Kacper Olszewski), w którym widzi swojego następcę. Tymczasem konspiracja u szczytu władzy może zmienić oblicze Warszawy i całego kraju. To wszystko wpływa na gangsterskie porachunki i imperium Kuma. Wplątany w skomplikowany związek z trzema kobietami Jakub wkrótce stanie przed decydującą walką o władzę na ulicach miasta. Dzieje się w tym serialu, oj dzieje.

Serial Król 2020 – świetna nowa produkcja

Na pewno nie zawiedziecie się oglądając ten serial. Podobnie jak przy serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku. Wkrótce mężczyzna otrzymuje nowe zadanie. Musi opiekować się młodym Moszem. Ale o tym już wspominaliśmy. Tymczasem na czele władzy formuje się spisek, który może zmienić losy całego kraju. Moim zdaniem porachunki gangsterów nie powinny odbijać się na zwykłych obywatelach. Przez to ginie wiele niewinnych osób. Niedawno jeszcze mogliśmy oglądać tylko pierwszy teaser od Canal+. Nie był to jeszcze nawet zwiastun nowej produkcji w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Już po tym klipie wiedzieliśmy, że to będzie mistrzostwo!

Król

Król
Oryginalny tytuł Król
Data pierwszej emisji Oct. 06, 2020
Data ostatniej emisji Oct. 06, 2020
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

191 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono17

Tytuły które mogą Ci się spodobać

CSI: Kryminalne zagadki Miami
Opowieści z krypty
Narcos: Meksyk
Ratched
Olivia
Belle Epoque
Mentalista
Ostre przedmioty
Bancroft
Chicago PD
Era Wodnika
Remember 15
×