Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Lista śmierci Serial Online.

Obecnie oglądających: 534
Lista śmierci

Lista śmierci

Jun. 30, 2022
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jun. 30, 2022

Twórca

Twórca

Obsada

Constance Wu isKatie Buranek
Katie Buranek
Riley Keough isLauren Reece
Lauren Reece
Arlo Mertz isLucy Reece
Lucy Reece
Jeanne Tripplehorn isSecretary Hartley
Secretary Hartley
Chris Pratt isJames Reece
James Reece
Taylor Kitsch isBen Edwards
Ben Edwards

Opis

Gdzie obejrzeć Lista śmierci serial online?

Lista śmierci: to thriller konspiracyjny, który łączy akcję z głębokimi psychologicznymi pytaniami związanymi z kosztem wywierania zbyt dużej presji na najlepiej wyszkolonych amerykańskich żołnierzach. Głównym bohaterem jest Reece (Pratt), którego pluton wpadł w zasadzkę podczas wykonywania jednej z misji. Męczony wyrzutami sumienia w końcu odkrywa spisek, przez który zginęli jego przyjaciele. Stoją za nim, rzecz jasna, wysoko postawione osoby. Bohater wkracza więc na ścieżkę zemsty. James, komandos Navy SEALS, jako jedyny uchodzi żywy z zasadzki. Po powrocie do kraju na jaw wychodzą nowe fakty a życie Jamesa ponownie znajduje się w niebezpieczeństwie.

Fabuła serialu

Oficer elitarnej formacji Navy SEALs, James Reece (Chris Pratt), dowodzi operacją prowadzoną pod osłoną nocy w Afganistanie. Misja okazuje się śmiertelną pułapką. Coś nagle idzie nie tak, jak powinno. Członkowie grupy zachowują się inaczej niż zwykle. Dochodzi do istnej rzezi. Reece jest jednym z dwóch ocalałych. Jako dowódca zostaje obarczony winą za największe niepowodzenie w historii amerykańskich sił specjalnych. Problem polega na tym, że jego zeznania znacząco różnią się od tego, co faktycznie się wydarzyło. Ktoś zaczyna zmieniać historię i do tego jest w tym tak skuteczny, że nawet James zaczyna powątpiewać w swoją pamięć. Zwłaszcza że podczas feralnej misji mocno oberwał w głowę.

Recenzja serialu

Twórcom udało się zebrać też bardzo ciekawą obsadę, która miała zdjąć ciężar z barków Pratta, by sam tej produkcji nie ciągnął. Szkoda tylko, że zapomnieli ich wykorzystać mocniej w scenariuszu. Najlepszym przykładem jest Ben Edwards (Taylor Kitsch), czyli skrzydłowy Reeca. Facet pojawia się, gdy nasz bohater musi przeprowadzić jakąś bardziej skomplikowaną akcję, a tak to jego udział ogranicza się do rozmów przez telefon. Szkoda, bo widać, że panowie dobrze się rozumieją. Świetnie się ich razem ogląda. Podobnie jest z Jaiem Courtneyem, który idealnie pasuje do roli szemranego biznesmena chcącego dorobić się miliardów na kontrakcie z wojskiem. Niestety, jego postać też jest zepchnięta na trzeci plan. Takich przykładów jest więcej.

Lista śmierci

Lista śmierci
Lista śmierci
Lista śmierci
Lista śmierci
Lista śmierci
Oryginalny tytuł The Terminal List
Oceny z TMDb 8.8 13 głosy
Data pierwszej emisji Jun. 30, 2022
Data ostatniej emisji Jun. 30, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 60 minut

Komentarze

163 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

American Crime
Rzymskie dziewczyny
Więzień Miłości
Gabinet numer 5
Hell on Wheels: Witaj w piekle
GO! Żyj po swojemu
Wentworth. Więzienie dla kobiet
Degrassi: Next Class
Znajdź mnie w Paryżu
Stulecie Winnych
Orange is the New Black
Bosch
×