Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Mike Serial Online.

Obecnie oglądających: 208
Mike

Mike

Aug. 25, 2022
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Aug. 25, 2022

Twórca

Obsada

Trevante Rhodes isMike Tyson
Mike Tyson
Laura Harrier isRobin Givens
Robin Givens

Opis

Gdzie obejrzeć Mike serial online?

Mike: Serial opowiada o dzikim, tragicznym i kontrowersyjnym życiu i karierze mistrza wagi ciężkiej Mike’a Tysona – jednej z najbardziej polaryzujących postaci w kulturze sportowej. Serial o światowej legendzie boksu ma trafić na usługę Hulu już 25 sierpnia. I to mogłoby być na tyle, jeśli chodzi o polskich widzów – Hulu jest dostępne jedynie w Stanach Zjednoczonych. Jednak publikując nowy zwiastun, Disney+ właśnie potwierdził, że produkcja trafi również do Polski. Dokładna data premiery serialu na Disney+ to 8 września. Wideo obejrzycie na samym dole.

Mike Tyson uderza w twórców.

Mike Tyson nie jest ani trochę zadowolony z tego, że powstał serial o jego życiu. Sportowiec podkreśla, że platforma Hulu zabrała się za kręcenie bez jego zgody i do tego nikt mu nie zapłacił za wykorzystanie historii jego życia. Uważa, że twórcy serii „Mike” najzwyczajniej ukradli jego biografię i potraktowali go niczym niewolnika. Bokser przekazuje, że szefowie platformy próbowali przekonać jego znajomego, by ten promował „Mike’a”. „Hulu desperacko próbowało zapłacić mojemu bratu Danowi White’owi miliony bez zaoferowania mi choćby dolara za promowanie ich przywłaszczonej historii o moim życiu. Zachowali się jak nadzorca niewolników, a ja nigdy nie zapomnę mojemu przyjacielowi, że im odmówił, bo ceni naszą przyjaźń i traktuje ludzi z godnością. Nigdy też nie zapomnę, że Hulu mnie okradło” – napisał Tyson.

Opis serialu

Serial „Mike” ma opowiedzieć o życiu Tysona od momentu, kiedy był nastolatkiem, i pokazać nie tylko jego sportową karierę, lecz także poprzedzającą sportową emeryturę serię skandalów. W głównej roli wystąpił Trevante Rhodes, a także Russell Hornsby, Harvey Keitel, Laura Harrier i Li Eubanks. Scenariusz napisał odpowiedzialny za głośny film „Ja, Tonya” Steven Rogers. Serię wyprodukowała telewizyjna gałąź wytwórni 20th Century. Całość ma składać się z ośmiu odcinków. Dwa pierwsze będą mieć w USA premierę 25 sierpnia. Mike Tyson nieautoryzowanej produkcji zleconej przez platformę Hulu sprzeciwiał się od niemal samego początkum m.i n. dlatego, że nikt nie płaci mu za prawa autorskie.

Mike

Mike
Mike
Oryginalny tytuł Mike
Data pierwszej emisji Aug. 25, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

126 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Dom w górach
Bridgertonowie – Bridgerton
Ogniem i mieczem
Foodie Love
Intruz
Na cały głos
Ziemia niczyja – No Man’s Land
Stranger Things
Dziewczyny
Special Ops: Lioness
1983
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)
×