Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Minuta ciszy Serial Online.

Obecnie oglądających: 403
Minuta ciszy

Minuta ciszy

Sep. 09, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono2

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 09, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Minuta ciszy serial online?

Minuta ciszy: Świeżo emerytowany listonosz z małego miasteczka, Mietek Zasada, musi samodzielnie zająć się pochówkiem przyjaciela Czesława, kiedy jedyny w okolicy zakład pogrzebowy odmawia wykonania usługi. Nieświadomy przeszkód oraz absurdów funeralnego biznesu zakłada własną firmę i wkrótce jest zmuszony balansować na granicy przepisów prawa i moralnych zasad.

Opis serialu

Serial opowiada o tym, co dzieje się po jej przekroczeniu. Nie w sensie religijnym, tylko doczesnym, przyziemnym. Rozpisana na sześć odcinków historia poświęcona jest branży funeralnej, która zajmuje się wyeksportowaniem zwłok na tamten świat, a przynajmniej: do wykopanego na cmentarzu grobu. To kolejna, po „Powrocie” z Bartłomiejem Topą, produkcja CANAL+ podejmująca egzystencjalną tematykę.

Boża Wola i Złotowo – dwa małe miasteczka, na pierwszy rzut oka przeciętne i niepozorne. Z czasem jednak okazuje się, że tą mikrospołecznością rządzą skrywane latami tajemnice, „układy zamknięte” i konflikty, które sprawiają, że bycie uczciwym staje się coraz trudniejsze.

Fabuła serialu

Świeżo emerytowany listonosz z małego miasteczka, Mietek Zasada (Robert Więckiewicz), musi samodzielnie zająć się pochówkiem przyjaciela Czesława (Mirosław Zbrojewicz), kiedy jedyny w okolicy zakład pogrzebowy odmawia wykonania usługi. Nieświadomy przeszkód oraz absurdów funeralnego biznesu zakłada własną firmę i wkrótce jest zmuszony balansować na granicy przepisów prawa i moralnych zasad. Szybko wchodzi też w konflikt z lokalnym potentatem z branży (Piotr Rogucki), a na wsparcie może liczyć tylko ze strony ekscentrycznej córki zmarłego przyjaciela (Karolina Bruchnicka) oraz swojej niepełnosprawnej żony (Aleksandra Konieczna). Kiedy dodatkowo na jaw zaczynają wychodzić mroczne tajemnice z przeszłości eks-listonosza, świat wokół niego i jego najbliższych zaczyna zmieniać się bezpowrotnie.

Minuta ciszy

Minuta ciszy
Oryginalny tytuł Minuta ciszy
Data pierwszej emisji Sep. 09, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

327 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono2

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Gra Pozorów
Nowe gliny – Rookie Blue
Godzina policyjna
Rita
Roswell, w Nowym Meksyku
Alexa i Katie
The Umbrella Academy
CSI: Kryminalne zagadki Miami
Moja rodzinka
Truth Be Told
Miodowe lata
Erkek Severse
×