Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Mr. Mayor

Mr. Mayor

Jan. 07, 2021
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 07, 2021

Twórca

Tina Fey
Twórca

Obsada

Ted Danson isMayor Neil Bremer
Mayor Neil Bremer
Kyla Kenedy isOrly Bremer
Orly Bremer

Opis

Gdzie obejrzeć Mr Mayor serial online?

Mr Mayor: Ted Danson, znany dobrze m.in. fanom Dobrego Miejsca, gra bogatego, emerytowanego biznesmena, który chce pokazać światu, że jest jeszcze coś wart, więc startuje w wyborach na burmistrza Los Angeles… Kiedy nieoczekiwanie wygrywa, musi rozgryźć, co właściwie popiera, zdobyć szacunek swojej ekipy i popracować nad relacją z nastoletnią córką, jednocześnie kontrolując populację kojotów.

Opis serialu:

Mr. Mayor to nowy serial komediowy, którego twórcami są Tina Fey i Robert Carlock (Rockefeller Plaza 30). Ted Danson, znany dobrze m.in. fanom Dobrego Miejsca, zagra bogatego, emerytowanego biznesmena, który chce pokazać światu, że jest jeszcze coś wart, więc startuje w wyborach na burmistrza Los Angeles… Kiedy nieoczekiwanie wygrywa, musi rozgryźć, co właściwie popiera, zdobyć szacunek swojej ekipy i popracować nad relacją z nastoletnią córką, jednocześnie kontrolując populację kojotów. Wiele elementów scenariusza zostało napisanych specjalnie pod Dansona. W obsadzie poza nim zobaczymy m.in. Holly Hunter, Vellę Lovell i Bobby’ego Moynihana.

Pierwotnie produkcja miała być spin-offem serialu Rockefeller Plaza 30, a Alec Baldwin ponownie wcielić się miał w rolę Jacka Donaghy’ego. Kiedy aktor zrezygnował z serialu to jego scenariusz został przepisany tak, aby akcję osadzić nie w Nowym Jorku, a w Los Angeles.

Mr. Mayor

Mr. Mayor
Mr. Mayor
Oryginalny tytuł Mr. Mayor
Data pierwszej emisji Jan. 07, 2021
Sezony 1
Odcinki 3
Średnia Długość 24 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Ekipa
Trawka
Wilfred
Emily w Paryżu
Carol’s Second Act
Lilyhammer
Struś Pędziwiatr
Rodzice nie do pary
Please Like Me
Medical Police
Terapia w sieci
A Black Lady Sketch Show
×