Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Nauki niezbyt ścisłe Serial Online.

Obecnie oglądających: 442Nauki niezbyt ścisłe

Nauki niezbyt ścisłe

Feb. 01, 2018
Twoja ocena: 0
8 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

286 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

4Sezon 4 Sep. 02, 2021
3Sezon 3 Sep. 03, 2020
2Sezon 2 Mar. 07, 2019
1Sezon 1 Feb. 01, 2018

Twórca

Obsada

Glenn Howerton isJack Griffin
Jack Griffin
Patton Oswalt isPrincipal Durbin
Principal Durbin

Opis

Gdzie obejrzeć Nauki niezbyt ścisłe serial online?

Nauki niezbyt ścisłe: Kiedyś profesor filozofii na uniwersytecie. Teraz nauczyciel biologii w liceum. Jack czuje się pokrzywdzony przez los i planuje rewanż na swoich rywalach. Czy znajdzie w nowej szkole jakichś sojuszników? Fabuła serialu skupia się na byłym profesorze filozofii, który podjął pracę na stanowisku nauczyciela biologii i wykorzystuje uczniów do tego, by odpłacić się ludziom, którzy go skrzywdzili.

Fabuła serialu

Jack to profesor filozofii z Harvardu, który w wyniku nieprzyjemnych dla niego wydarzeń zostaje zmuszony do podjęcia posady nauczyciela biologii w liceum, w jego rodzinnej miejscowości. Mężczyzna, sfrustrowany tą sytuacją, nawet nie myśli o wtłaczaniu swoim uczniom wiedzy o pszczółkach i motylkach. Planuje zemstę na tych, którzy według niego przyczynili się do marnego losu, jaki go spotkał. Pomóc mu w tym mają jego uczniowie – grupa nierozgarniętych geeków i nerdów, którym dane jest bytować w jednym pomieszczeniu z tak znamienitą jednostką, jaką jest Jack Griffin. Nauki niezbyt ścisłe to format, z którym powinien się zapoznać każdy miłośnik humoru w telewizji. Wbrew pozorom nie ma za dużo produkcji, które zachowują dobry poziom, nie epatując świńskimi i wulgarnymi żartami.

Recenzja serialu

Na uznanie zasługuje również aktorstwo i reżyseria. Glenn Howerton jest świetny w roli Jacka. Nauki niezbyt ścisłe to zdecydowanie teatr jednego aktora. Artysta wywiązuje się ze swojej roli doskonale. Howerton ma wielkie pokłady charyzmy. Udaje mu się je przekazać postaci, którą portretuje, dzięki czemu nie można określić serialu mianem bezbarwnego i miałkiego. Młodzi aktorzy, mimo że miejscami pełnią rolę tła dla pierwszoplanowego bohatera, również dają się lubić. Zdecydowanie nie irytują i wzbudzają sympatię. Drażniący początkowo dyrektor szkoły ( w tej roli znany z Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. Patton Oswalt) z czasem również nabiera charakteru.

Nauki niezbyt ścisłe

Nauki niezbyt ścisłe
Nauki niezbyt ścisłe
Nauki niezbyt ścisłe
Nauki niezbyt ścisłe
Nauki niezbyt ścisłe
Nauki niezbyt ścisłe
Nauki niezbyt ścisłe
Oryginalny tytuł A.P. Bio
Oceny z TMDb 7.1 67 głosy
Data pierwszej emisji Feb. 01, 2018
Data ostatniej emisji Sep. 03, 2020
Sezony 4
Odcinki 42
Średnia Długość 22 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Anatomia prawdy
Wielki powrót – The Comeback
Świry – Psych
The Addams Family
Zmiennicy
Królestwo kobiet
Gotowe na wszystko
Lucky Luke
Shake It Up
Miodowe lata
Egzorcysta
Piekarz i piękna
×