Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Nieobecni Serial Online.

Obecnie oglądających: 616
Nieobecni

Nieobecni

Dec. 29, 2020
Twoja ocena: 0
8.5 2 głosów
Udostępniono13

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 29, 2020
3

Twórca

Twórca

Obsada

Piotr Głowacki isFilip Zachara
Filip Zachara

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć serial Nieobecni online?

Fabuła serialu Nieobecni skupia się na tajemniczym zaginięciu całej rodziny. Zagadka rodziny Gajdów łączy w sobie elementy obyczajowe z wątkiem śledczym. Mila Gajda wraca do rodzinnego miasteczka na święta gdzie odkrywa, że jej najbliżsi zniknęli w tajemniczych okolicznościach.

Gajdowie byli zwyczajną rodziną, jakich wiele. Właśnie szykowali się do wigilijnej kolacji. W dzień Bożego Narodzenia Dorota (Izabela Kuna), Marcin (Zbigniew Stryj) i Olek (Mateusz Czułowski) jakby zapadli się pod ziemię. Został po nich tylko pusty dom i… wiele nurtujących pytań. Co się z nimi stało?

Serial „Nieobecni”, do którego już od kilku tygodni trwają zdjęcia w Warszawie i okolicach, został zainspirowany prawdziwymi historiami najgłośniejszych zaginięć ostatnich lat w Polsce.

W główne role wcielą się Justyna Wasilewska oraz Piotr Głowacki (Planeta Singli 3). Jako Mila Gajda, krewna zaginionych, oraz podkomisarz Filip Zachara zaangażują się w poszukiwania zaginionych. Czy uda im się, zanim będzie za późno?

Opis serialu:

Po długiej nieobecności Mila Gajda, ceniona i znana perfomerka oraz tancerka, przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. To tutaj, w małym miasteczku mieszkają jej najbliżsi – Marcin, Dorota i Olek Gajdowie. Szanowana i lubiana przez wszystkich rodzina…

Kiedy Mila dociera do domu, zastaje okruszki na talerzach, zimną herbatę w kubkach, karpia pływającego w wannie i rozpoczęte przygotowania do świąt. Brakuje jednak najważniejszego – rodziców i brata!Godziny mijają, a bliscy nie wracają i nie dają znaku życia.

Kobieta rozpoczyna dramatyczne poszukiwania, nieustannie zadając sobie pytanie: „Gdzie oni są?!” Jak to możliwe, że w małej miejscowości, w której wszyscy wszystko o sobie wiedzą, nikt nic nie widział i nic nie słyszał? W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę, bardzo osobliwego – mającego zespół Aspergera, a przy tym niezwykle bystrego – podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Już pierwsze spotkanie Mili i Filipa doprowadza do starcia dwóch bardzo silnych, ale równie skrajnych osobowości, które są jak ogień i woda!

Nieobecni

Nieobecni
Nieobecni
Oryginalny tytuł Nieobecni
Data pierwszej emisji Dec. 29, 2020
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 44 minut

Komentarze

244 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono13

Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Endgame
The Following
Czarny punkt
Król
Peaky Blinders
Graceland
Herkules
Aaron Hernandez: W głowie mordercy
Law & Order: Organized Crime
Dopasowani – The One
Mały zgon
Tajemnice Majorki – The Mallorca Files
×