Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Odwilż Serial Online.

Obecnie oglądających: 566
Odwilż

Odwilż

Sep. 01, 2020
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 01, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć serial Odwilż

Odwilż: Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

Obsada: Katarzyna Wajda i inni

Opis serialu

Serial HBO w reżyserii Xawerego Żuławskiego według scenariusza autorstwa Marty Szymanek opowiada o śledztwie w sprawie morderstwa młodej kobiety, której ciało zostaje znalezione na brzegu Odry. Zagadkę śmierci próbuje rozwikłać policjantka (grana przez Katarzynę Wajdę), która przy okazji konfrontuje się z własną sytuacją — samotnej matki w momencie kryzysu. Ze względu na pandemię ekipa serialu „Odwilż” nie wróciła na plan, dlatego HBO zdecydowało o przełożeniu premiery na przyszły rok.

O czym to obraz? Rzecz dzieje się w Szczecinie na przełomie zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę?
Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim człowieka w momencie kryzysu.

„Odwilż” to kolejna oryginalna produkcja HBO EUROPE realizowana w Polsce. To kryminalny dramat obyczajowy, za produkcję którego odpowiadają: Bogumił Lipski – producent, Izabela Łopuch – executive producent, Johnathan Young – executive producent oraz Antony Root – executive producent HBO Europe. Producentem wykonawczym jest Andrzej Besztak Magnolia Films.

Odwilż

Oryginalny tytuł Odwilż
Data pierwszej emisji Sep. 01, 2020
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

269 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Bez tożsamości
Górski lekarz
Łzy Cennet
Szkoła zabójców
ZeroZeroZero
Medyceusze: Władcy Florencji
Trzy na jednego – Big Love
Mo
Nocny recepcjonista
Za wszelką cenę
UnReal: Telewizja kłamie
The Republic of Sarah
×