Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Ogień i żar Serial Online.

Obecnie oglądających: 255
Ogień i żar

Ogień i żar

Aug. 17, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Aug. 17, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Ogień i żar serial online?

Ogień i żar: Kiedy tropy w sprawie morderstwa jego brata doprowadzają Poncho do strażaków, dołącza do nich, aby kontynuować śledztwo, znaleźć romans, rodzinę… i seryjnego mordercę. Poncho odnajduje ciało brata oraz podąża za wskazówkami, które prowadzą go do baraku straży pożarnej w jednej z dzielnic Meksyku. Tam pod fałszywą tożsamością udaje mu się zdobyć pracę jako strażak oraz poznaje strażaczkę Olivię – jedyną osobę, która odkrywa jego sekret i może pomóc mu dociec prawdy. W tym samym czasie powraca były więzień Ricardo, by znaleźć swojego syna, który nie wie o jego istnieniu.

Opis serialu

Głównym bohaterem Ognia i żaru jest Pancho, który jest w żałobie po stracie brata. Ojciec przekonuje mężczyznę, że jego śmierć nie była przypadkiem i jest powiązana z miejscową remizą strażacką oraz seryjnym mordercą. Pancho postanawia zbadać sprawę i wyrusza na poszukiwania. Pragnie odnaleźć sprawcę i wymierzyć sprawiedliwość.  Meksykański serial klasyfikowany zarówno jako dramat, jak i przygodówka. Produkcja kryje w sobie jednak dużo więcej. Co ciekawe głównym miejscem akcji będzie… remiza strażacka! Reżyserem jest José Ignacio Valenzuela, którego widzowie mogą kojarzyć z innej produkcji Netflixa, mianowicie – Kto zabił Sarę.

Fabuła serialu

Śledztwo faktycznie doprowadza mężczyznę do remizy strażackiej, gdzie pod przykrywką próbuje dowiedzieć się czegoś więcej. Zaczyna pracować jako strażak, co wiąże się z wieloma zagrożeniami. Ważną rolę w serialu odegra Olivia, jedyna kobieta strażak w meksykańskiej remizie, która po poznaniu prawdziwych intencji Pancho, postanawia pomoc w śledztwie. Można się domyślić, że w trakcie poszukiwań oraz wspólnych akcji strażackich między tą dwójką porządnie zaiskrzy. W między czasie z więzienia wychodzi Ricardo Urzúy, który został oskarżony o zamordowanie kilku kobiet, a teraz jest także podejrzany o związek ze śmiercią brata Pancho.

Obsada serialu

W obsadzie serialu znajdzie się wiele znanych hiszpańskich aktorów. W rolę wcieli się Pancho wcieli się Iván Amozurrutia, znanego z innej produkcji Netflixa – Zemsta Pięciu Sióstr. Seryjnego mordercę zagra Eduardo Capetillo, który sławę zyskał w telenowelach takich jak Marimar i Camila. Natomiast w Olivię wcieli się Esmeralda Pimentel, którą zobaczyć można w filmie Zajmiesz się nim?
W pozostałych rolach: Itatí Cantoral, Oka Giner, Plutarco Haza, Mauricio Hénao, Polo Morínm Antonio Sotillo, Daniel Gama oraz Ana Jimena Villanueva.

Ogień i żar

Ogień i żar
Ogień i żar
Oryginalny tytuł Donde Hubo Fuego
Oceny z TMDb 6 1 głosy
Data pierwszej emisji Aug. 17, 2022
Data ostatniej emisji Aug. 17, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 35 minut

Komentarze

262 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Tajemny Krąg
Wspaniałe stulecie – Muhteşem Yüzyıl: Kösem
Wierność – Fedeltà
Nauczycielka – A Teacher
Big Sky
Tutanchamon
Intelligence
Leśni złodzieje
Hawaii 5.0
Nurses
Mr. Robot
Galeria
×