Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Ogień i żar Serial Online.

Obecnie oglądających: 606Ogień i żar

Ogień i żar

Aug. 17, 2022
Twoja ocena: 0
7 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

111 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

1Sezon 1 Aug. 17, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć Ogień i żar serial online?

Ogień i żar: Kiedy tropy w sprawie morderstwa jego brata doprowadzają Poncho do strażaków, dołącza do nich, aby kontynuować śledztwo, znaleźć romans, rodzinę… i seryjnego mordercę. Poncho odnajduje ciało brata oraz podąża za wskazówkami, które prowadzą go do baraku straży pożarnej w jednej z dzielnic Meksyku. Tam pod fałszywą tożsamością udaje mu się zdobyć pracę jako strażak oraz poznaje strażaczkę Olivię – jedyną osobę, która odkrywa jego sekret i może pomóc mu dociec prawdy. W tym samym czasie powraca były więzień Ricardo, by znaleźć swojego syna, który nie wie o jego istnieniu.

Opis serialu

Głównym bohaterem Ognia i żaru jest Pancho, który jest w żałobie po stracie brata. Ojciec przekonuje mężczyznę, że jego śmierć nie była przypadkiem i jest powiązana z miejscową remizą strażacką oraz seryjnym mordercą. Pancho postanawia zbadać sprawę i wyrusza na poszukiwania. Pragnie odnaleźć sprawcę i wymierzyć sprawiedliwość.  Meksykański serial klasyfikowany zarówno jako dramat, jak i przygodówka. Produkcja kryje w sobie jednak dużo więcej. Co ciekawe głównym miejscem akcji będzie… remiza strażacka! Reżyserem jest José Ignacio Valenzuela, którego widzowie mogą kojarzyć z innej produkcji Netflixa, mianowicie – Kto zabił Sarę.

Fabuła serialu

Śledztwo faktycznie doprowadza mężczyznę do remizy strażackiej, gdzie pod przykrywką próbuje dowiedzieć się czegoś więcej. Zaczyna pracować jako strażak, co wiąże się z wieloma zagrożeniami. Ważną rolę w serialu odegra Olivia, jedyna kobieta strażak w meksykańskiej remizie, która po poznaniu prawdziwych intencji Pancho, postanawia pomoc w śledztwie. Można się domyślić, że w trakcie poszukiwań oraz wspólnych akcji strażackich między tą dwójką porządnie zaiskrzy. W między czasie z więzienia wychodzi Ricardo Urzúy, który został oskarżony o zamordowanie kilku kobiet, a teraz jest także podejrzany o związek ze śmiercią brata Pancho.

Obsada serialu

W obsadzie serialu znajdzie się wiele znanych hiszpańskich aktorów. W rolę wcieli się Pancho wcieli się Iván Amozurrutia, znanego z innej produkcji Netflixa – Zemsta Pięciu Sióstr. Seryjnego mordercę zagra Eduardo Capetillo, który sławę zyskał w telenowelach takich jak Marimar i Camila. Natomiast w Olivię wcieli się Esmeralda Pimentel, którą zobaczyć można w filmie Zajmiesz się nim?
W pozostałych rolach: Itatí Cantoral, Oka Giner, Plutarco Haza, Mauricio Hénao, Polo Morínm Antonio Sotillo, Daniel Gama oraz Ana Jimena Villanueva.

Ogień i żar

Ogień i żar
Ogień i żar
Oryginalny tytuł Donde Hubo Fuego
Oceny z TMDb 6 1 głosy
Data pierwszej emisji Aug. 17, 2022
Data ostatniej emisji Aug. 17, 2022
Sezony 1
Odcinki 39
Średnia Długość 35 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Jeździec bez głowy
Dobry omen
Gentleman Jack
Roswell, w Nowym Meksyku
Przebudzenie – Awake
Pan Mercedes
Hudson i Rex
Naznaczeni
Lista śmierci
Kung Fu
Raising Dion
1983
×