Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

On Pointe

On Pointe

Dec. 18, 2020
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 18, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć serial On Pointe online za darmo?

On Pointe: Aby spełnić swoje marzenia, tancerze będą musieli wznieść się ponad poprzeczkę. Śledź prawdziwe historie uczniów School of American Ballet w tym oryginalnym serialu dokumentalnym Disney +.

Historia Anthony’ego Madu

Od czego się zaczęło? Wystarczyło, że nagranie tańczącego chłopca pojawiło się w sieci. Anthony Madu tańczył w deszczu boso na jednej z ulic Lagos. Wideo w błyskawicznym tempie rozeszło się po sieci. Talent i niezwykła wrażliwość 11-latka poruszyła miliony osób. Film udostępniły także aktorki – Viola Davis i Cynthia Erivo.

„Tworzymy, latamy, potrafimy sobie wyobrazić, wyzwoliliśmy pasję i miłość … pomimo brutalnych przeszkód, które zostały nam postawione! Nasi ludzie potrafią latać !!! ❤”, napisała Davis.

,,Tak się składa, że sama ​​jestem z pochodzenia Nigeryjką. Pomyślałam, że to było przeznaczenie – mówiła z kolei Cynthia Erivo w komentarzu dla NBC News. Nagranie z udziałem chłopca zobaczyła dzięki Cynthii.

Anthony będzie mógł teraz rozwijać swoją miłość do tańca w prestiżowym American Ballet Theatre pod okiem najlepszych tancerzy baletowych. 11-latek nie ukrywa swojej radości. To stypendium wiele dla niego znaczy. ,,Kiedy otrzymałem telefon, że otrzymałem stypendium w USA w roku 2021, byłem bardzo, bardzo szczęśliwy”, cytuje słowa chłopca TIME.

„Czuję się silny i szczęśliwy. Gdy dorosnę, zostanę zawodowym tancerzem. Taką przyszłość dla siebie widzę”, mówił o swojej pasji Anthony [cytat za TVP Info].

11-latek nie ukrywa, że balet jest trudny do nauczenia, ale wszystko zależy od naszego zaangażowania i pracy. ,,Kiedy tańczę, to jakbym marzył, jakbym był na szczycie świata”, mówił agencji Reuters Anthony Madu.

On Pointe

Oryginalny tytuł On Pointe
Data pierwszej emisji Dec. 18, 2020
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Żyjąc z potworem
Nasza planeta
Uliczne jedzenie
Hitler’s Circle of Evil
Najbardziej niezwykłe domy świata
The Defiant Ones
Złomowisko PL
Lotnisko
Challenger: Ostatni lot
Last Chance U
The Vietnam War
Paranormal Caught on Camera
×