Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Osaczony Serial Online.

Obecnie oglądających: 501
Osaczony

Osaczony

Sep. 01, 2021
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Udostępniono2

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 01, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Osaczony serial online?

Osaczony: W trakcie porannego joggingu Michał (Leszek Lichota) znajduje w lesie ciało sześcioletniego chłopca, syna sąsiadki. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi niezłomny detektyw Kron, w myśl zasady, że ten, kto znajduje ciało, staje się pierwszym podejrzanym. Historia osadzona jest na osiedlu domków jednorodzinnych pod Warszawą. Bohaterem jest Michał, który w trakcie porannego joggingu znajduje w lesie ciało sześcioletniego chłopca – syna sąsiadki. Za śledztwo w sprawie morderstwa odpowiada detektyw Kron, który działa w myśl zasady: ten kto znajduje ciało staje się pierwszym podejrzanym. Od tej chwili życie Michała zmienia się w koszmar. Media oraz jego sąsiedzi wydają na niego wyrok, a żona również nie stoi zdecydowanie po jego stronie. Aby wyrwać się z matni, będzie próbować udowodnić swoją niewinność, a potencjalny morderstwa może być wszędzie.

Leszek Lichota wystąpi w pierwszym serialu premium Polsatu

Jak donosi portal Wirtualne Media, Polsat niedługo rozpoczyna prace nad nowym, a także swoim pierwszym serialem premium, zatytułowanym „Osaczony”. Zdjęcia do niego mają ruszyć już 16 czerwca. Będzie to serial kryminalny, który powstanie w oparciu o australijski format „Secrets and Lies”. Polscy widzowie dobrze go znają z amerykańskiej wersji, która ukazuje się w naszym kraju jako „Podejrzany”. Wiadomo już, że podobnie jak pierwowzór, polska wersja będzie się składać z sześciu odcinków. Fabuła serialu również będzie odpowiadać historii przedstawionej w zagranicznych sezonach produkcji, ale tym razem zostanie osadzona w polskich realiach.

O czym będzie serial?

Akcja polskiej wersji serialu ma się rozgrywać na osiedlu domów jednorodzinnych pod Warszawą. Jego głównym bohaterem będzie Michał (Leszek Lichota), który podczas porannego joggingu w lesie znajdzie ciało sześcioletniego syna sąsiadki. Śledztwo w sprawie morderstwa dziecka rozpocznie bezkompromisowy detektyw Kron (Eryk Lubos). Jego podejrzenia od razu padną na mężczyznę, który odnalazł zwłoki. Od tego momentu życie Michała zacznie zamieniać się w prawdziwy koszmar. Media rozpoczną na niego bezwzględną nagonkę, w wyniku której społeczność osiedla uzna go za winnego popełnienia zbrodni. Bohater nie będzie mógł liczyć nawet na wsparcie swojej żony. Michał będzie coraz bardziej osaczony przez liczne podejrzenia oraz pogłoski. Jedynym wyjściem z tej sytuacji będzie udowodnienie winy prawdziwemu sprawcy.

Nie możecie się doczekać premiery serialu „Osaczony”? W tym czasie zachęcamy do obejrzenia innych trzymających w napięciu thrillerów, takich jak „Red Eye” czy „American Assassin”. Polecamy także film „Prześladowca”.

Szczegóły nowej produkcji

Okazuje się, że główną rolę w serialu „Osaczony” zagra Leszek Lichota, znany między innymi z takich produkcji jak „Wataha”, „Lincz” czy „Prawo Agaty”. Jak twierdzą władze Polsatu, bardzo ważną rolę w produkcji ma także odegrać postać detektywa, w którą wcieli się Eryk Lubos. Na ekranie zobaczymy również między innymi takich aktorów jak: Ilona Ostrowska, Mateusz Janicki, Maria Dębska, Wojciech Kalarus, Adam Cywka, Mirosław Kropielnicki, Małgorzata Sadowska, Paweł Ławrynowicz oraz Maria Dejmek. Serial wyreżyseruje Maciej Dutkiewicz, który wraz z Arkadiuszem Borowikiem napisał także scenariusz do polskiej wersji. „Osaczony” zostanie wyprodukowany przez dom produkcyjny TFP.

Osaczony

Osaczony
Oryginalny tytuł Osaczony
Data pierwszej emisji Sep. 01, 2021
Data ostatniej emisji Sep. 01, 2021
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

115 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono2

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Gotham
Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego
Pułapki umysłu
Miasto Długów
Dorwać małego
Only Murders in the Building
Królestwo zwierząt
Brudna forsa
Karppi
Nieposkromiona
Miasto na wzgórzu – City on a Hill
Unforgettable: Zapisane w pamięci
×