Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Piękni i bezrobotni Serial Online.

Obecnie oglądających: 382
Piękni i bezrobotni

Piękni i bezrobotni

Mar. 05, 2021
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 05, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Piękni i bezrobotni serial online?

Bohaterami serialu Piękni i bezrobotni są bracia przyrodni – Gwidon i Romek dowiadują się, że ich kredyt, który zaciągnęli w dobrej wierze, jest teraz 10 razy większy. Zostali oszukani przez swojego przyjaciela z dzieciństwa, obecnie bankiera Wiśniewskiego. Gwidon próbuje rozwiązać tę sprawę oficjalnie – z pomocą służ państwowych. Romek nie wierzy w pomoc z zewnątrz i postanawia wziąć sprawę we własne ręce. Wyczerpawszy wszystkie opcje, decydują się pracować na czarno…

Opis serialu

Pana Roberta Górskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kabareciarz, komik i satyryk wciąż ma dowcip ostry jak brzytwa i nadal potrafi wykrzesać z siebie żarty, zawstydzające największych stand uperów w naszym kraju. Postacie przez niego wykreowane na dobre zakorzeniły się w popkulturze, a kultowe już Ucho Prezesa uznawane jest za jedną z najważniejszych polskich satyr politycznych. W tym roku artysta powraca z serialem komediowym pod tytułem Piękni i bezrobotni. Mimo że jest to format skierowany do szerokiej widowni, nie brak w nim niepoprawnie politycznych żartów i zaskakująco odważnych komentarzy. Jak to u Górskiego bywa – nigdy nie wiadomo, kiedy padnie ostra riposta, która zwali z nóg wszystkich oglądających.

Serial Piękni i bezrobotni przedstawia historię dwóch braci: Romka (Robert Górski) i Gwidona (Mikołaj Cieślak). Panowie przez swoją niefrasobliwość zadłużają się po uszy. Potężny kredyt zaciągają po namowach swojego „przyjaciela” z młodości, który okazuje się niezłą szują i wystrycha ich na dudka. Teraz bohaterowie muszą imać się różnych prac, żeby uzbierać pieniążki na spłatę zadłużenia. Bracia zatrudniają się między innymi w korporacji, zostają aktorami, a nawet dziennikarzami. Niestety, jako ludzie starszej daty nie potrafią odnaleźć się w zdominowanej przez „młodych prężnych” rzeczywistości drapieżnego kapitalizmu. Jak łatwo się domyślić, ich perypetie przynoszą wiele przezabawnych sytuacji. Losy braci dają również do myślenia i są trafnym komentarzem w kwestii współczesnej Polski.

Piękni i bezrobotni

Oryginalny tytuł Piękni i bezrobotni
Data pierwszej emisji Mar. 05, 2021
Data ostatniej emisji Mar. 13, 2021
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!

Komentarze

98 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Mamuśki
Catastrophe
Księgarnia Black Books
Emily w Paryżu
Mechanicy – The Crew
Planeta Singli. Osiem historii
Wannabe
Franklin i Bash
Kung Fu Panda: Legenda o Niezwykłości
Central Park
Świat Karmy
Q-Force
×