Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Plotkara – Gossip Girl (2021) Serial Online.

Obecnie oglądających: 292
Plotkara – Gossip Girl (2021)

Plotkara – Gossip Girl (2021)

Jul. 08, 2021
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono2

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jul. 08, 2021

Twórca

Obsada

Jordan Alexander isJulien Calloway
Julien Calloway
Whitney Peak isZoya Lott
Zoya Lott
Tavi Gevinson isKate Keller
Kate Keller
Eli Brown isOtto 'Obie' Bergmann IV
Otto 'Obie' Bergmann IV
Emily Alyn Lind isAudrey Hope
Audrey Hope
Evan Mock isAkeno 'Aki' Menzies
Akeno 'Aki' Menzies
Adam Chanler-Berat isJordan Glassberg
Jordan Glassberg

Opis

Gdzie obejrzeć Plotkara – Gossip Girl (2021) serial online?

Reboot serialu Plotkara – Gossip Girl (2021) skupiający się na nowej generacji nastolatków ze szkół prywatnych w Nowym Jorku, którzy korzystają z mediów społecznościowych do rozpowszechniania plotek.

Recenzja serialu:

Choć serial jest oparty na podobnym schemacie co jego pierwowzór, czasy się zmieniły i wpłynęło to na formę produkcji. Przy istnieniu tylu nowych aplikacji do porozumiewania się z innymi, prowadzenie bloga przez Plotkarę byłoby równie nieefektywne, co pływanie w kałuży. Pierwszą gruntowną zmianą było więc wybranie nowego narzędzia, za pomocą którego będzie dzielić się informacjami. Padło na konto Instagramie. Ta zmiana jest obiecująca, ponieważ zapowiada, że możemy spodziewać się diagnozy współczesnych mediów społecznościowych. Starzy fani mogą też z nostalgią porównać, jak zmienił się Internet przez te wszystkie lata.

Dziedzictwo Plotkary

Oczywiście w serialu musiało nastąpić zderzenie się z dziedzictwem Plotkary, ponieważ oba seriale dzieją się w tym samym świecie, tylko dziewięć lat od zakończenia oryginalnej serii. Trzeba przyznać, że w pierwszym odcinku wyszło to bardzo niezgrabnie i wręcz za prosto. Postacie dosłownie zebrały się w kółeczku, by obejrzeć starego bloga Dana Humphreya i streścić, o co mniej więcej chodziło w jego działaniu. Fakt, że od początku wiemy, kto będzie nową Plotkarą, też jest dość niesatysfakcjonującym rozwiązaniem. W oryginale przecież najciekawszym aspektem seansu było zagadka, kto stoi za tajemniczymi postaciami i oczernia swoich znajomych publicznie. Widz może poczuć się co najmniej zawiedziony tą zmianą.

Opis serialu

Serial klasycznie ma opierać się na rywalizacji dwóch dziewczyn, ale sposób, w jaki zostają skłócone w pierwszym odcinku, też pozostawia wiele do życzenia. Julien i Zoya zaczynają jako przyrodnie siostry, które wymyśliły całą intrygę, by być razem i nadrobić stracone lata. Tymczasem wystarczyło jedno nieporozumienie, by stały się zaprzysiężonymi wrogami, gotowymi na rozpętanie wojny w liceum. Ten konflikt nie ma zupełnie sensu i brakuje w nim jakiegokolwiek dreszczyku emocji, przez co oglądanie, która z nich zdobędzie władzę w szkole, nie jest tak interesujące, jak powinno być. Szczególnie że żadna nie ma tak naprawdę porządnej motywacji i ambicji. Nie jest głodna władzy.

Plotkara - Gossip Girl (2021)

Plotkara – Gossip Girl (2021)
Plotkara – Gossip Girl (2021)
Plotkara – Gossip Girl (2021)
Oryginalny tytuł Gossip Girl
Oceny z TMDb 7.9 106 głosy
Data pierwszej emisji Jul. 08, 2021
Data ostatniej emisji Jul. 29, 2021
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 59 minut

Komentarze

231 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono2

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Kociak – Eye Candy
Fringe: Na granicy światów
Utopia Falls
Zakazane imperium
Wierność – Fedeltà
Titans
Tales of the Walking Dead
Perpetual Grace, LTD
Poldark – Wichry losu
24 godziny
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem
Homeland
×