Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Pokonani – Shadowplay

Pokonani – Shadowplay

Oct. 30, 2020
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Oct. 30, 2020

Twórca

Twórca

Obsada

Taylor Kitsch isMax McLaughlin
Max McLaughlin
Michael C. Hall isTom Franklin
Tom Franklin
Nina Hoss isElsie Garten
Elsie Garten
Sebastian Koch isDr. Werner Gladow
Dr. Werner Gladow "Engelmacher"
Tuppence Middleton isClaire Franklin
Claire Franklin
Logan Marshall-Green isMoritz McLaughlin
Moritz McLaughlin
Mala Emde isKarin Mann
Karin Mann
Benjamin Sadler isLeopold Garten
Leopold Garten

Opis

Gdzie obejrzeć serial Pokonani – Shadowplay online za darmo?

Pokonani – Shadowplay: Amerykański gliniarz, Max McLaughlin (Taylor Kitsch) przybywa latem 1946 roku do zniszczonej stolicy pokonanych Niemiec. Ma wspierać tworzenie policyjnych struktur w mieście bezprawia i chaosu. W zadaniu pomaga mu lokalna policjantka Elsie Garten (Nina Hoss).

Na ich celowniku znajduje się przestępca o pseudonimie Engelmacher, Al Capone powojennego Berlina (Sebastian Koch). Max poszukuje także swojego zaginionego po wojnie brata Moritza (Logan Marshall-Green), który realizuje samozwańczą misję, związaną z ukrywającymi się nazistami.

Wsparciem dla Maksa, ma być stacjonujący w Berlinie konsul, Tom Franklin (Michael C. Hall). Max nie wie jednak, że jest wykorzystywany jako pionek w otwarciu zimnej wojny.

Opis serialu Pokonani – Shadowplay:

Mamy rok 1946 – właśnie wtedy do niemieckiej stolicy, do Berlina, przybywa amerykański gliniarz Max McLauglin. Ma on wspierać stworzenie tutaj specjalnych policyjnych struktur, które mają przeciwdziałać chaosowi. Wraz z lokalną policjantką Elsie będą próbowali złapać przestępcę o pseudonimie Engelmacher.

Jednocześnie gliniarz prowadzi swoje własne śledztwo, by odnaleźć swego brata. Wsparciem dla Maksa ma być konsul – Tom Franklin. Max nie wie, że ma być wykorzystany jako pionek do wywołania wielkiej wojny…

„Berlin widzieliśmy na ekranie już wiele razy – albo w kontekście zimnej wojny, albo międzywojnia, miasto grzechu, w którym wszystko było doskonałe, zanim przyszli hitlerowcy. To są dwa Berliny, które znamy. Nie pokazano nam jednak czasu tuż po wojnie, kiedy wszystko było zrujnowane, a przepaść między tymi, którzy mieli dużo, a tymi, którzy nie mieli nic, była ogromna. To stało się jednym z naszych wyzwań (…).

Powojenny Berlin

Powojenny Berlin był miastem kobiet. Każdy miał jakąś tajemnicę, bo tak wiele niegodziwości popełniano w czasie wojny i tuż po niej – tylko po to, aby przeżyć. Kobiety dominowały też liczebnie – mężczyźni zginęli lub przebywali w obozach jenieckich. W takich miejscach jak Treptow kobiety stanowiły 92-93% mieszkańców. To naprawdę ciekawe. Wcześniejszy okres był bardzo męski, zdominowany przez żołnierzy i wojnę, a potem nagle przychodzą Trümmerfrauen, kobiety, które przez kolejne lata odgruzowywały miasto” – mówi Måns Mårlind, współtwórca i reżyser „Pokonanych”.

Współtwórcy serialu:

Współtwórcami „Pokonanych” są Måns Mårlind i Björn Stein, których wspólny dorobek obejmuje nagradzane i popularne na całym świecie seriale kryminalne „Midnight Sun”, i „Most nad Sundem”.  W „Pokonanych” występuje cała plejada międzynarodowych talentów, w tym amerykański aktor Taylor Kitsch („Waco”, „Detektyw”), laureat Złotego Globu Michael C. Hall („Dexter”, „Safe”), niemiecki aktor Sebastian Koch (nominowane do Oscara i Złotego Globu „Obrazy bez autora”, „Homeland”), Logan Marshall-Green („Prometeusz”), niemiecka aktorka Nina Hoss („Homeland„, „Feniks”, „Bardzo poszukiwany człowiek”), brytyjska aktorka Tuppence Middleton („Downton Abbey„, „Sense8„) oraz młoda niemiecka wschodząca gwiazda Mala Emde („Brecht”, „Charité”).

Pokonani - Shadowplay

Pokonani – Shadowplay
Oryginalny tytuł Shadowplay
Oceny z TMDb 5.5 2 głosy
Data pierwszej emisji Oct. 30, 2020
Data ostatniej emisji Oct. 30, 2020
Sezony 1
Odcinki 8
Średnia Długość 52 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Fearless
Mgła
Dobre zachowanie
Devs
Przebudzenie – Awake
Terror w podziemiach
Alfred Hitchcock Przedstawia
Biała królowa
Luzaki i kujony
Świat gliniarzy – The Shield
Undone
Królestwo zwierząt
×