Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Poszukując Alice – Losing Alice

Poszukując Alice – Losing Alice

Jun. 18, 2020
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jun. 18, 2020

Opis

Gdzie obejrzeć Poszukując Alice – Losing Alice serial online?

Główną bohaterką serialu Poszukując Alice – Losing Alice jest Alice, spełniona reżyserka, która jednak nie może odnaleźć się po wyprowadzce swoich dzieci. Czuje się niepotrzebna do czasu, gdy spotyka na swojej drodze 24-letnią Sophie. Alice to reżyserka w średnim wieku, która nie potrafi się odnaleźć w roli statecznej matki i żony. Przypadkowe spotkanie z uwodzicielską scenarzystką sprawi, że Alice zacznie pożądać sukcesu — za wszelką cenę.

Recenzja serialu:

Serial opowiada historię 48-letniej reżyserki, która jest spełnioną zawodowo i prywatnie kobietą. Po tym gdy wychowała już swoje dzieci zmaga się ze znalezieniem znaczenia w życiu. Kiedy Alice (Ayelet Zurer) spotyka 24-letnią scenarzystkę Sophie (Lihi Kornowski), ma obsesję na jej punkcie i ostatecznie rezygnuje z moralnej uczciwości, łamiąc zasady w pogoni za sławą i sukcesem. Serial koncentruje się na tematyce zazdrości, poczucia winy, lęku przed starzeniem się oraz relacji międzyludzkich między kobietami.

To opowieść inspirowana historią Fausta, lekko surrealistyczna, utrzymana w stylistyce neo-noir opowieść. Serial został stworzony, napisany i wyreżyserowany przez amerykańsko-izraelską twórczyni Sigal Avin. Seria liczy łącznie osiem odcinków, a pierwsze trzy zadebiutują na Apple TV+ w piątek 22 stycznia 2021 roku. Kolejne będą pojawiać się co tydzień.

Apple zakupił ten thriller w 2020 roku, aby poszerzyć swoją ofertę telewizyjnych seriali zagranicznych – będzie emitowany na platformie Apple TV+ w ramach partnerstwa między gigantem technologicznym z Cupertino a izraelską firmą Dori Media Productions.

Losing Alice dołącza do innych seriali Apple TV+, które pojawią się w styczniu, w tym do drugiego sezonu Dickinson i drugiego sezonu Servant.

Poszukując Alice - Losing Alice serial online cda zalukaj

Poszukując Alice – Losing Alice
Poszukując Alice – Losing Alice
Oryginalny tytuł לאבד את אליס
Data pierwszej emisji Jun. 18, 2020
Data ostatniej emisji Jul. 30, 2020
Sezony 1
Odcinki 7
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Easy
Okup – Ransom
Rush
Alcatraz
Śmierć w Pemberley
Bag of Bones
Skylines
GO! Żyj po swojemu
Ojciec Mateusz
Przybysze
Wychowane przez wilki – Raised by Wolves
Tajemny Krąg
×