Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Próba generalna Serial Online.

Obecnie oglądających: 622Próba generalna

Próba generalna

Jul. 15, 2022
Twoja ocena: 0
5 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

244 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jul. 15, 2022

Twórca

Obsada

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Próba generalna serial online?

Próba generalna: Serial bada, jak daleko może posunąć się jeden człowiek, aby zmniejszyć niepewność codziennego życia. Nathan Fielder powraca do telewizji z nowym serialem, który bada, jak daleko może posunąć się jeden człowiek, aby zmniejszyć niepewność codziennego życia.

Opis serialu

Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu mówił do lustra sprawdzając, jak brzmią wypowiadane zdania, które za chwilę miał powtórzyć w pracy, na rozmowie kwalifikacyjnej, egzaminie albo randce. Sprawdzamy, czy to, co spisaliśmy na papierze, ma sens w mowie potocznej. Aktorzy mają próby generalne, a my po prostu mówimy do swojego odbicia w lustrze albo szybie, okazjonalnie posiłkując się dezodorantem udającym mikrofon. Nathan Fielder („Nathan for You”) postanowił pójść o krok dalej i stworzyć przestrzeń do takich „prób generalnych” poprzez zbudowanie replik budynków i zatrudnienie dublerów.

Recenzja serialu

Przedpremierowo obejrzałam pięć odcinków nowej produkcji HBO „Próba generalna” (dwa pierwsze już dostępne na HBO Max, kolejne co sobotę) i mam mieszane uczucia. Uprzedzę, że serial zdążył rozpalić do czerwoności amerykańską widownię, co znaczy, że i na rodzimym podwórku opinie o nim mogą być skrajne, od uwielbienia po, co najmniej, brak entuzjazmu. Dla jednych będzie to wyjątkowy eksperyment społeczny o filozoficznym zacięciu, dla innych wątpliwej jakości żart.

Czyli docu-comedy i nowy humor

Przypomnijcie sobie najtrudniejsze doświadczenie życiowe. A teraz spróbujcie wyobrazić sobie, że zanim się z nim zmierzyliście, przyszedł do was ktoś i powiedział, że przećwiczy z wami każdy wariant tej sytuacji i pomoże do niej przygotować. Brzmi nieźle? Początkowo budziła we mnie sprzeciw koncepcja polegająca na tym, żeby przygotować się na każdy możliwy scenariusz. Kor ćwiczył przebieg rozmowy, zarówno pozytywne, jak i negatywne jej zakończenie. Nathan trenował z nim różne reakcje przyjaciółki.

Próba generalna

Próba generalna
Próba generalna
Próba generalna
Próba generalna
Próba generalna
Próba generalna
Oryginalny tytuł The Rehearsal
Oceny z TMDb 8.2 16 głosy
Data pierwszej emisji Jul. 15, 2022
Data ostatniej emisji Aug. 12, 2022
Sezony 1
Odcinki 6
Średnia Długość 30 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego
Pamiętniki Carrie
Para królów
Zwariowany świat Malcolma
Prawo Agaty
Inna
Sposób użycia
Wannabe
Ziemia nocą
Planeta Ziemia
Ash kontra martwe zło
The Ricky Gervais Show
×