Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Próba generalna Serial Online.

Obecnie oglądających: 479
Próba generalna

Próba generalna

Jul. 15, 2022
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jul. 15, 2022

Twórca

Obsada

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Próba generalna serial online?

Próba generalna: Serial bada, jak daleko może posunąć się jeden człowiek, aby zmniejszyć niepewność codziennego życia. Nathan Fielder powraca do telewizji z nowym serialem, który bada, jak daleko może posunąć się jeden człowiek, aby zmniejszyć niepewność codziennego życia.

Opis serialu

Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu mówił do lustra sprawdzając, jak brzmią wypowiadane zdania, które za chwilę miał powtórzyć w pracy, na rozmowie kwalifikacyjnej, egzaminie albo randce. Sprawdzamy, czy to, co spisaliśmy na papierze, ma sens w mowie potocznej. Aktorzy mają próby generalne, a my po prostu mówimy do swojego odbicia w lustrze albo szybie, okazjonalnie posiłkując się dezodorantem udającym mikrofon. Nathan Fielder („Nathan for You”) postanowił pójść o krok dalej i stworzyć przestrzeń do takich „prób generalnych” poprzez zbudowanie replik budynków i zatrudnienie dublerów.

Recenzja serialu

Przedpremierowo obejrzałam pięć odcinków nowej produkcji HBO „Próba generalna” (dwa pierwsze już dostępne na HBO Max, kolejne co sobotę) i mam mieszane uczucia. Uprzedzę, że serial zdążył rozpalić do czerwoności amerykańską widownię, co znaczy, że i na rodzimym podwórku opinie o nim mogą być skrajne, od uwielbienia po, co najmniej, brak entuzjazmu. Dla jednych będzie to wyjątkowy eksperyment społeczny o filozoficznym zacięciu, dla innych wątpliwej jakości żart.

Czyli docu-comedy i nowy humor

Przypomnijcie sobie najtrudniejsze doświadczenie życiowe. A teraz spróbujcie wyobrazić sobie, że zanim się z nim zmierzyliście, przyszedł do was ktoś i powiedział, że przećwiczy z wami każdy wariant tej sytuacji i pomoże do niej przygotować. Brzmi nieźle? Początkowo budziła we mnie sprzeciw koncepcja polegająca na tym, żeby przygotować się na każdy możliwy scenariusz. Kor ćwiczył przebieg rozmowy, zarówno pozytywne, jak i negatywne jej zakończenie. Nathan trenował z nim różne reakcje przyjaciółki.

Próba generalna

Próba generalna
Próba generalna
Próba generalna
Próba generalna
Próba generalna
Próba generalna
Oryginalny tytuł The Rehearsal
Oceny z TMDb 8.2 16 głosy
Data pierwszej emisji Jul. 15, 2022
Data ostatniej emisji Aug. 12, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 30 minut

Komentarze

268 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

High School Musical: The Musical: The Series
The Valleys
Bajer z Bel-Air
Derek
Błękitna Planeta
Przepis na życie
Siły Kosmiczne
The Conners
Jonas
DAVE
Zaginięcie Madeleine McCann
Rita
×