Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Receptura

Receptura

Aug. 29, 2021
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Aug. 29, 2021

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Receptura serial online?

Receptura: Młoda studentka architektury Zosia niespodziewanie wpada na trop rodzinnego sekretu. Przekonuje się również, że miłosne dylematy mogą wykraczać poza czas. Pewnego dnia znajduje dziennik swoje prababki Marii Kielicz. Czytając go, przenosi się do 1936 roku i poznaje jej losy.

Opis serialu

Widzowie będą śledzić w niej równolegle losy dwóch bohaterek – jednej mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej: żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. W rolę Marii Kielicz wcieli się Agnieszka Więdłocha. W obsadzie są także Jacek Koman jako Jan Wedel, Mateusz Janicki oraz aktor niemieckiego pochodzenia Fabian Prokein. Zdjęcia do kostiumowej części serialu potrwają do końca maja. W czerwcu na planie pojawią się kolejni aktorzy, którzy występować będą we współczesnej części serialu. Autorami scenariusza są: Artur Kowalewski, Dorota Jankojć-Poddębniak oraz Bartosz Staszczyszyn.

Dziennik Marii Kielicz

Klamrą spinającą dwie kobiece historie w „Recepturze” jest dziennik Marii Kielicz, który przypadkowo wpada w ręce młodej studentki architektury – Zosi. Wraz z jego kolejnymi stronami rozwija się opowieść o rozterkach, ambicjach i romantycznych wyborach kobiet szukających prawdy o sobie. Zosia odkrywa historię swojej prababki. W 1936 r. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie kobieta otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla. Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie.

Receptura

Receptura
Oryginalny tytuł Receptura
Data pierwszej emisji Aug. 29, 2021
Data ostatniej emisji Aug. 29, 2021
Sezony 1
Odcinki 6
Średnia Długość 44 minut
Udostępniono14

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Seven Seconds
Patria
Ucieczka z Dannemory
Matki, żony i kochanki
Lekarze
Pułapki umysłu
Ola poszukuje
Dash i Lily
The Order
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Trzynaście powodów
Ich pięcioro
×