Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Rekrut – The Rookie Serial Online.

Obecnie oglądających: 253
Rekrut – The Rookie

Rekrut – The Rookie

Oct. 16, 2018
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Udostępniono5

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

5Sezon 5 Sep. 25, 2022
4Sezon 4 Sep. 26, 2021
3Sezon 3 Jan. 03, 2021
2Sezon 2 Sep. 28, 2019
1Sezon 1 Oct. 16, 2018

Twórca

Obsada

Nathan Fillion isJohn Nolan
John Nolan
Eric Winter isTim Bradford
Tim Bradford
Titus Makin Jr. isJackson West
Jackson West
Alyssa Diaz isAngela Lopez
Angela Lopez

Opis

Gdzie obejrzeć serial Rekrut – The Rookie online za darmo?

Rekrut – The Rookie nazywany jest lekkim kryminałem, a fabuła inspirowana jest prawdziwą historią. Bohaterem serialu jest John Nolan, najstarszy początkujący gliniarz w historii policji z Los Angeles. Inni w jego wieku są u szczytu kariery. Nolan porzucił swoje wygodne życie w małym miasteczku, by zostać gliniarzem z L.A. Teraz jest otoczony innym żółtodziobami w wieku 20 lat, więc musi nauczyć się pracować w tym niebezpiecznym, zabawnym i nieprzewidywalnym świecie młodych gliniarzy. Jest zdeterminowany, by wykorzystać kolejną szansę na poprawę życia.

Recenzja serialu:

Finał 2. sezonu Rekruta słusznie zaczyna się od przytoczenia historii Armstronga. Pokazuje nam wydarzenia z 19. odcinka z jego perspektywy, abyśmy zobaczyli, jak doszło do kradzieży broni i dowiedzieli się, dlaczego pracuje dla gangsterów i z jakiego powodu zabił Erin, która już zdradzała jego tożsamość.

Ta sytuacja kształtuje widzom obraz człowieka pogubionego, zepsutego moralnie, który usprawiedliwia coraz to bardziej gorszące czyny błędami z przeszłości. Teoretycznie cały czas wiedzieliśmy, że ma jakąś tajemnicę, ale mimo wszystko jego rozmowa z Nolanem, z jednego z odcinków, mogła skutecznie zbić nas z tropu, byśmy nie podejrzewali go o bycie kretem.

Nie jestem nadal przekonany do tego wątku, bo mimo wszystko tropów w tym sezonie było niewiele i można odnieść wrażenie, że powstał on na etapie tworzenia odcinka o seryjnej morderczyni.

Dobrze, że w kwestii śledztwa Nolanowi pomaga Nyla, bo w innym wypadku byłoby to trochę niedorzeczne, by w cały odcinku rekrut mógł działać jak doświadczony glina. Twórcy wykorzystują brak doświadczenia Nolana, by wpędzić go w tarapaty, które są dla mnie zaskoczeniem finału. W końcu popełnia on szereg oczywistych błędów.

Pomimo postępków Armstronga można wierzyć, że jego relacja z Nolanem była autentyczna. To była przyjaźń. Dlatego finałowa konfrontacja w domu Armstronga zaskakuje tym, że przez detektywa przemawia pragmatyzm i cynizm. To jednoznacznie pokazuje jego zatracenie się w sytuacji, w którą sam siebie wpędził i koniec końców wydaje się ostateczną klamrą spinającą ten wątek z całym sezonem.

Budowa ich relacji trwała długo, a okazjonalnie powroty Armstronga jedynie to podkreślały. I jeśli w istocie taki był finałowy plan od początku, sprawdza się on całkiem nieźle.

Rekrut - The Rookie

Rekrut – The Rookie
Rekrut – The Rookie
Rekrut – The Rookie
Rekrut – The Rookie
Rekrut – The Rookie
Rekrut – The Rookie
Rekrut – The Rookie
Oryginalny tytuł The Rookie
Oceny z TMDb 7.7 145 głosy
Data pierwszej emisji Oct. 16, 2018
Data ostatniej emisji May. 10, 2020
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 43 minut

Komentarze

316 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono5

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Chicago Justice
Bardzo dziki kraj
1983
Mgła
Remiza. Zawsze w akcji!
Sex Education
Korona Królów
Zbrodnia
Mały Quinquin
Derek
Twarzą w twarz
Dom w górach
×