Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Riverdale Serial Online.

Obecnie oglądających: 260
Riverdale

Riverdale

Jan. 26, 2017
Twoja ocena: 0
6 1 głos
Udostępniono3

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

6Sezon 6 Nov. 16, 2021
5Sezon 5 Jan. 20, 2021

Twórca

Obsada

Marisol Nichols isHermione Lodge
Hermione Lodge
Mädchen Amick isAlice Cooper
Alice Cooper
K.J. Apa isArchie Andrews
Archie Andrews
Cole Sprouse isJughead Jones
Jughead Jones
Camila Mendes isVeronica Lodge
Veronica Lodge
Lili Reinhart isElizabeth
Elizabeth "Betty" Cooper
Madelaine Petsch isCheryl Blossom
Cheryl Blossom
Ashleigh Murray isJosie McCoy
Josie McCoy
Casey Cott isKevin Keller
Kevin Keller
Charles Melton isReggie Mantle
Reggie Mantle

Opis

Gdzie obejrzeć Riverdale serial online?

Riverdale to projekt oparty na komiksach wydawnictwa Archie Comics. Akcja dzieje się we współczesności i skupia się na znanych postaciach: Archie, Betty i Veronice oraz ich przyjaciołach. Serial odkrywa przed widzami surrealizm małomiasteczkowego życia i skupia się na mroku i dziwactwach skrytych za fasadą zwyczajności. W Polsce ukazały się już dwie powieści ze świata Riverdale: Zabawy i zabójstwa, Dzień wcześniej oraz Powrót nad Shadow Lake. Życie mieszkańców małego miasteczka zmienia się pod wpływem tajemniczej śmierci Jasona Blossom (Trevor Stines), syna najbardziej wpływowych ludzi w Riverdale. Archie (K.J. Apa), Betty (Lili Reinhart), Jughead (Cole Sprouse) i nowa uczennica Veronica (Camila Mendes) starają się odnaleźć w nowej sytuacji. Kiedy wszystkie tropy lokalnej policji prowadzą donikąd, znajomi zmarłego próbują poznać tożsamość mordercy. Tymczasem w miasteczku rośnie napięcie, a mroczne sekrety jego mieszkańców zaczynają wychodzić na jaw.

Recenzja serialu:

Jughead otrzymuje nagranie, na którym aktorka w masce Betty udaje, że zabija postać w masce z jego podobizną. Młody pisarz łączy siły z Charlesem, aby znaleźć prześladowcę. Trop prowadzi ich do Ethel. W międzyczasie, w ramach aplikacji na studia, Jughead tworzy opowiadanie o zemście na dyrektorze liceum. Natomiast Archie i Betty walczą z uczuciem, jakim siebie darzą, a Veronica musi uporać się z konkurencją, która za cel obrała sobie jej firmę sprzedającą rum.

Fikcyjna opowieść o zabójstwie pana Honeya była nawet ciekawa. Rozwiązanie fabularne, w którym nasi bohaterowie powoli stają się beznamiętnymi czarnymi charakterami, to dobry i sprawnie poprowadzony pomysł. Chciałbym zobaczyć, jak serial w którymś z odcinków zmierza z bohaterami w tę mroczną stronę, a postacie pokazują swoje złe oblicza. Jednak już rozwiązanie w rzeczywistości, czyli usunięcie dyrektora ze stanowiska, nie było w żadnym stopniu ciekawe, pełno tu klisz, prostych, bardzo skrótowych rozwiązań. Sam prank przeprowadzony na dyrektorze, odwołanie balu i jego powrót po interwencji rodziców, to wszystko było tak schematyczne i bezsensowne, że w pewnym momencie po prostu zaczynało wiać nudą. A już uczynienie z niego naśladowcy prześladującego, który wysyła kasety VHS, było bardzo przewidywalnym rozwiązaniem. Brakowało tylko, żeby Honey na czole miał napisane, że to on odpowiada za nowe wideo wysłane do szkoły.

Riverdale

Riverdale
Riverdale
Riverdale
Riverdale
Riverdale
Riverdale
Riverdale
Riverdale
Riverdale
Riverdale
Oryginalny tytuł Riverdale
Oceny z TMDb 8.5 3,461 głosy
Data pierwszej emisji Jan. 26, 2017
Data ostatniej emisji May. 06, 2020
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 45 minut

Komentarze

273 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono3

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Terapia
Vikingane
Pozostawieni
Kłopotliwa sprawa
Home Before Dark
Lincoln Rhyme i kolekcjoner kości
Happy Valley
Singardaan
Hello Mini
Dirty John
An Klondike
Buffy: Postrach wampirów
×