Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Równonoc – Equinox

Równonoc – Equinox

Dec. 30, 2020
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 30, 2020
6

Opis

Gdzie obejrzeć serial Równonoc – Equinox online za darmo?

Równonoc – Equinox: Dwadzieścia lat temu widziała, jak autobus pełen uczniów znika. Teraz Astrid wpada na mężczyznę, w którym rozpoznaje jedną z ofiar, i rozpoczyna śledztwo.

Netflix zapowiedział na 30 grudnia premierę nowego duńskiego serialu, opartego na podcaście „Equinox 1985”. Serial nosi tytuł „Equinox„, opowiada o zagadkowym zniknięciu całej klasy licealistów w 1999 roku oraz jego konsekwencjach po latach.

Fabuła i obsada serialu:

Astrid (Danica Curcic), która miała wtedy 10 lat, bardzo ciężko przeżywała to wydarzenie. Dwie dekady później znów zaczyna cierpieć na koszmary związane z tą sprawą, które nie dają się odpędzić. Kiedy w tajemniczych okolicznościach umiera jedna z osób, którym w 1999 roku udało się przeżyć, bohaterka postanawia wyjaśnić, co się wtedy przydarzyło. Rozpoczyna prywatne śledztwo, w trakcie którego odkrywa prawdę i dowiaduje się, co sama ma wspólnego ze sprawą.

W serialu, którego 1. sezon składa się z sześciu odcinków, występują także Lars Brygmann, Karoline Hamm, Fanny Leander Bornedal, Viola Martinsen, Hanne Hedelund, August Carter, Ask Emil Mossberg Truelsen i Alexandre Willaume. Twórczynią „Równonocy” jest Tea Lindeburg.

Równonoc - Equinox

Równonoc – Equinox
Równonoc – Equinox
Oryginalny tytuł Equinox
Data pierwszej emisji Dec. 30, 2020
Sezony 1
Odcinki 6
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Imperium
Medyceusze: Władcy Florencji
GLOW
Życie nad rozlewiskiem
Pakt
Poszukując Alice – Losing Alice
Mindhunter
Utopia
Pennyworth
Człowiek z Wysokiego Zamku
Świat bez końca
Kości
×