Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Servant Serial Online.

Obecnie oglądających: 574Servant

Servant

Nov. 28, 2019
Twoja ocena: 0
6 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

192 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

3Sezon 3 Jan. 21, 2022
2Sezon 2 Jan. 15, 2021
1Sezon 1 Nov. 28, 2019

Twórca

Obsada

Lauren Ambrose isDorothy Turner
Dorothy Turner
Toby Kebbell isSean Turner
Sean Turner
Rupert Grint isJulian Pearce
Julian Pearce
Nell Tiger Free isLeanne Grayson
Leanne Grayson
Phillip James Brannon isMatthew Roscoe
Matthew Roscoe

Opis

Gdzie obejrzeć Servant serial online?

Servant to serial opowiadający o pewnej parze, która stara się poradzić sobie z żałobą po nieopisanej tragedii, która ją dotknęła. Niestety to wydarzenie doprowadza do rozłamu w małżeństwie i otwiera drzwi dla tajemniczej, złowrogiej siły, która dostaje się do ich domu. Serial opowiadający o losach pary z Filadelfii, pogrążonej w żalu po niewyobrażalnej tragedii, która powoduje rozłam w małżeństwie i pozwala tajemniczej sile wkraść się do ich domu.

Recenzja serialu:

Finalnie nie sprawdzają się domniemania tych, którzy przypuszczali, że serial jest stricte dramatem psychologicznym pozbawionym wątków nadnaturalnych. Takie rozwiązanie byłoby niezwykle subtelne i pasowałoby tutaj jak ulał. Nie jest to jednak styl M. Night Shyamalana, który lubi walić z grubej rury i ma skłonność do przesady. Dlatego też tam, gdzie można było nieco wyciszyć historię, on uderza z całej siły. Twórca (będący tutaj producentem wykonawczym) z pewnością ma już plan, jak z tej kameralnej opowiastki zrobić epicką historię. Miejmy nadzieję, że nie zamieni jej w superbohaterską epopeję. Wszyscy pamiętamy niezły Split i przeszarżowany Glass. W przypadku M.Night Shyamalana trzeba zawsze być umiarkowanym optymistą.

Powyższe było napisane oczywiście pół żartem, pół serio, ale nie da się ukryć, że przyszłość Servant jest jedną wielką niewiadomą. Historia idealnie nadawałaby się na jeden zamknięty sezon, jednak twórcy chcą iść za ciosem i zaprezentować nam coś zdecydowanie większego. Jak w takim razie ocenić pierwszą serię? Pozytywnie, ponieważ przez większość odcinków udaje się zachować klimat i nastrój grozy. Praktycznie na każdym kroku towarzyszyło nam napięcie i do samego końca nie wiedzieliśmy, co tu tak naprawdę się wyprawia. Do tego wszystkiego permanentny food porn – ze świeczką szukać produkcji filmowych i telewizyjnych, które oddawałaby w tak osobliwy sposób hołd wykwintnej kuchni. Kulinaria, rodzinna tragedia, czarownice i sekty – w jakiś dziwaczny sposób wszystkie te elementy zgrywają się idealnie. Miejmy nadzieję, że w drugim sezonie twórcy nie przegotują tego smacznego serialowego dania.

Servant

Servant
Servant
Servant
Servant
Servant
Oryginalny tytuł Servant
Oceny z TMDb 8 114 głosy
Data pierwszej emisji Nov. 28, 2019
Data ostatniej emisji Jan. 17, 2020
Sezony 1
Odcinki 10
Średnia Długość 30 minut
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Last Czars
Wielkie Kłamstewka
Długa noc
Dracula
Biser Bojane
Klondike
Battlestar Galactica: The Resistance
Mayans M.C.
Brockmire
Prawo i porządek: Sekcja specjalna
Ktoś musi umrzeć
Wierność – Fedeltà
×