Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Skazana Serial Online.

Obecnie oglądających: 325
Skazana

Skazana

Aug. 31, 2021
Twoja ocena: 0
9 2 głosów
Udostępniono48

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Aug. 31, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Agata Kulesza isAlicja Mazur
Alicja Mazur
Michał Czernecki isPaweł Witkowski
Paweł Witkowski
Bartłomiej Topa isPiotr Serafin
Piotr Serafin
Jan Jankowski isAndrzej Bednarek
Andrzej Bednarek

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Skazana serial online?

Skazana: Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili. Czy poradzi sobie z czyhającym za każdym rogiem zagrożeniem? W więzieniu Alicja będzie musiała walczyć o sprawiedliwość i udowodnić swoją niewinność. Szybko przekona się, że cela to miejsce, które zmienia każdego. Ją również. Prawo, w które tak wierzyła, egzekwowała i któremu służyła, nagle zawodzi. Żeby przetrwać, będzie musiała przyjąć obowiązujące zasady gry.

Fabuła serialu

Alicja Mazur, sędzia Sądu Okręgowego to kobieta, która osiągnęła zawodowy sukces. Przyzwyczajona do życia na wysokim poziomie, szczęśliwie zakochana w idealnym mężczyźnie. Charyzmatyczna, bardzo inteligentna, ambitna i zawsze stojąca na straży prawa. Na pozór zna się na ludziach, potrafi szybko przejrzeć ich zamiary. Do czasu, gdy sama trafia do zakładu karnego dla kobiet, gdzie znajdzie się na samym dole więziennego układu pokarmowego. Czy przetrwa w nowej dla siebie rzeczywistości? W więzieniu Alicja będzie musiała walczyć o sprawiedliwość i udowodnić swoją niewinność. Szybko przekona się, że cela to miejsce, które zmienia każdego. Ją również. Prawo, w które tak wierzyła, egzekwowała i któremu służyła, nagle zawodzi. Żeby przetrwać, będzie musiała przyjąć obowiązujące zasady gry.

Recenzja serialu

Skazana jest więc kolejną sztampową produkcją stacji TVN, która pod płaszczykiem bezkompromisowości kryje te same wyświechtane schematy. Nie dajcie się zwieść ponurej tonacji i promującej serial zakapturzonej Agacie Kuleszy. Premierowy odcinek sugeruje, że więzienna opowieść ze Skazanej będzie miała w sobie więcej ze Prison Break, a nie z Więzienia Oz. Na pewno znajdą się fani takiej estetyki, ale głębszych treści tu nie uświadczymy.

Jak w tym wszystkim odnajduje się Agata Kulesza? Zdecydowanie średnio na jeża. Kinomani wiedzą dobrze, że aktorka swoim talentem potrafi dodać blasku różnorakim fabułom. Tutaj tego się nie czuje. Kulesza głównie jedzie na autopilocie, odhaczając kolejne wątki i epizody. Ani przez moment nie wspina się w swojej interpretacji ponad przeciętność. Z drugiej strony, scenariusz nie daje jej wielkiego pola do popisu. Można odnieść wrażenie, że wielu wspaniałych wykonawców podchodzi do produkcji TVN-u taśmowo. Zdają sobie sprawę, co to za formaty. Zbyteczne jest stawanie na rzęsach, żeby zachwycić publiczność, bo po prostu nikt tego nie oczekuje. Smutna i niebezpieczna tendencja.

Skazana

Skazana
Oryginalny tytuł Skazana
Data pierwszej emisji Aug. 31, 2021
Data ostatniej emisji Aug. 31, 2021
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 44 minut

Komentarze

191 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono48

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Mo
Na poboczu – Roadkill
Wieczna Miłość
Uwięzione
See
07 zgłoś się
Greek
Gra o tron: Ród smoka
Romulus
Utopia Falls
The Listener: Słyszący myśli
Bracia
×