Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Tatuśkowie

Tatuśkowie

Sep. 25, 2021
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 25, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Tatuśkowie serial online?

„Tatuśkowie” to: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartłomiej Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński). Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy – temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy – wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział…
Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster – a to wszystko za sprawą dzieci oraz silnych i przebojowych żon i partnerek. Takich, które potrafią wywrócić ich życie do góry nogami i przy których nie ma mowy o nudzie.

Fabuła serialu

Aleks (Marcin Rogacewicz) to przebojowy prawnik, przystojniak i podrywacz, który musi pożegnać się z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władek (Bartek Kasprzykowski), zabawny choleryk, mąż i ojciec trzech synów, prowadzi osiedlową pizzerię. Marek (Kacper Kuszewski), zapracowany pantoflarz, balansuje pomiędzy byłą żoną i dwiema córkami, a nową, młodszą partnerką i nowo narodzonym synkiem. Tomasz (Philippe Tłokiński) to romantyczny i nieśmiały weterynarz z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta i ciągle wpada w nowe tarapaty.

Tatuśkowie – obsada

W serialu zobaczymy czterech głównych bohaterów. Aleks, którego gra Marcin Rogacewicz, to zabójczo przystojny prawnik, który musi się pożegnać z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władek, grany przez Bartka Kasprzykowskiego, jest zabawnym i momentami wybuchowym właścicielem pizzerii, wychowującym z żoną trzech synów. Czarek, czyli Kacper Kuszewski, to zapracowany pantoflarz, który balansuje między starym a nowym związkiem. Natomiast Tomasz, w tej roli Philippe Tłokiński, jest nieśmiałym i romantycznym weterynarzem z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta. Panowie różnią się charakterami i spojrzeniami na życie, ale w kryzysowych sytuacjach łączą siły i razem stawiają czoła wyzwaniom. Co niesie za sobą, oczywiście, serię zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

Tatuśkom będą towarzyszyły silne i przebojowe kobiety. Wcielą się w nie Olga Szomańska, Barbara Wypych, Monika Pikula, Katarzyna Ucherska i Anna Karczmarczyk.

Data pierwszej emisji Sep. 25, 2021
Data ostatniej emisji Sep. 25, 2021
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Unicorn
Hotel Zacisze
Drodzy biali!
Rush Hour
Rodzina Serrano
Sort Of
Niania
Melissa i Joey
Cougar Town: Miasto kocic
Siła wyższa
Wszyscy kochają Romana
The Neighborhood
×