Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Tatuśkowie Serial Online.

Obecnie oglądających: 287
Tatuśkowie

Tatuśkowie

Oct. 11, 2021
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Udostępniono1

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Oct. 11, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Tatuśkowie serial online?

„Tatuśkowie” to: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartłomiej Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński). Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy – temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy – wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział…
Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster – a to wszystko za sprawą dzieci oraz silnych i przebojowych żon i partnerek. Takich, które potrafią wywrócić ich życie do góry nogami i przy których nie ma mowy o nudzie.

Fabuła serialu

Aleks (Marcin Rogacewicz) to przebojowy prawnik, przystojniak i podrywacz, który musi pożegnać się z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władek (Bartek Kasprzykowski), zabawny choleryk, mąż i ojciec trzech synów, prowadzi osiedlową pizzerię. Marek (Kacper Kuszewski), zapracowany pantoflarz, balansuje pomiędzy byłą żoną i dwiema córkami, a nową, młodszą partnerką i nowo narodzonym synkiem. Tomasz (Philippe Tłokiński) to romantyczny i nieśmiały weterynarz z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta i ciągle wpada w nowe tarapaty.

Tatuśkowie – obsada

W serialu zobaczymy czterech głównych bohaterów. Aleks, którego gra Marcin Rogacewicz, to zabójczo przystojny prawnik, który musi się pożegnać z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władek, grany przez Bartka Kasprzykowskiego, jest zabawnym i momentami wybuchowym właścicielem pizzerii, wychowującym z żoną trzech synów. Czarek, czyli Kacper Kuszewski, to zapracowany pantoflarz, który balansuje między starym a nowym związkiem. Natomiast Tomasz, w tej roli Philippe Tłokiński, jest nieśmiałym i romantycznym weterynarzem z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta. Panowie różnią się charakterami i spojrzeniami na życie, ale w kryzysowych sytuacjach łączą siły i razem stawiają czoła wyzwaniom. Co niesie za sobą, oczywiście, serię zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

Tatuśkom będą towarzyszyły silne i przebojowe kobiety. Wcielą się w nie Olga Szomańska, Barbara Wypych, Monika Pikula, Katarzyna Ucherska i Anna Karczmarczyk.

Tatuśkowie
Tatuśkowie
Oryginalny tytuł Tatuśkowie
Oceny z TMDb 5 2 głosy
Data pierwszej emisji Oct. 11, 2021
Data ostatniej emisji Feb. 24, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 44 minut

Komentarze

181 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

High Fidelity
Harkum
BH90210
Carol’s Second Act
Samurai Gourmet
Uczciwy przekręt
Reksin – Sharkdog
Work in Progress
Pisarze. Serial na krótko
Miłość w wielkim mieście
Totalna rozgrywka – Wipeout
Gotowe na wszystko
×