Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Tatuśkowie Serial Online.

Obecnie oglądających: 488Tatuśkowie

Tatuśkowie

Oct. 11, 2021
Twoja ocena: 0
7 1 głos

WYSZUKIWARKI SERIALI

285 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Sezony i odcinki

1Sezon 1 Oct. 11, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Tatuśkowie serial online?

„Tatuśkowie” to: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartłomiej Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński). Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy – temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy – wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział…
Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster – a to wszystko za sprawą dzieci oraz silnych i przebojowych żon i partnerek. Takich, które potrafią wywrócić ich życie do góry nogami i przy których nie ma mowy o nudzie.

Fabuła serialu

Aleks (Marcin Rogacewicz) to przebojowy prawnik, przystojniak i podrywacz, który musi pożegnać się z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władek (Bartek Kasprzykowski), zabawny choleryk, mąż i ojciec trzech synów, prowadzi osiedlową pizzerię. Marek (Kacper Kuszewski), zapracowany pantoflarz, balansuje pomiędzy byłą żoną i dwiema córkami, a nową, młodszą partnerką i nowo narodzonym synkiem. Tomasz (Philippe Tłokiński) to romantyczny i nieśmiały weterynarz z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta i ciągle wpada w nowe tarapaty.

Tatuśkowie – obsada

W serialu zobaczymy czterech głównych bohaterów. Aleks, którego gra Marcin Rogacewicz, to zabójczo przystojny prawnik, który musi się pożegnać z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władek, grany przez Bartka Kasprzykowskiego, jest zabawnym i momentami wybuchowym właścicielem pizzerii, wychowującym z żoną trzech synów. Czarek, czyli Kacper Kuszewski, to zapracowany pantoflarz, który balansuje między starym a nowym związkiem. Natomiast Tomasz, w tej roli Philippe Tłokiński, jest nieśmiałym i romantycznym weterynarzem z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta. Panowie różnią się charakterami i spojrzeniami na życie, ale w kryzysowych sytuacjach łączą siły i razem stawiają czoła wyzwaniom. Co niesie za sobą, oczywiście, serię zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

Tatuśkom będą towarzyszyły silne i przebojowe kobiety. Wcielą się w nie Olga Szomańska, Barbara Wypych, Monika Pikula, Katarzyna Ucherska i Anna Karczmarczyk.

Tatuśkowie
Tatuśkowie
Oryginalny tytuł Tatuśkowie
Oceny z TMDb 5 2 głosy
Data pierwszej emisji Oct. 11, 2021
Data ostatniej emisji Feb. 24, 2022
Sezony 1
Odcinki 80
Średnia Długość 44 minut
Udostępniono1

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Uczciwy przekręt
Ginny & Georgia
Wannabe
The Ranch
Iluminacja – Enlightened
Emily w Paryżu
Profesor Iglesias – Mr. Iglesias
Russian Doll
Nowe przygody Kubusia Puchatka
Rodzina Serrano
Kuchnia
Love Life
×