Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

The Equalizer

The Equalizer

Feb. 07, 2021
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 01, 2021

Twórca

Obsada

Queen Latifah isRobyn McCall
Robyn McCall

Opis

Gdzie obejrzeć The Equalizer serial online?

The Equalizer to nowa wersja serialu sprzed lat, który doczekał się kinowej adaptacji w serii Bez litości z Denzelem Washingtonem. Główną rolę zagra Queen Latifah. Jest ona enigmatyczną kobietą, która wykorzystuje swoje umiejętności, aby pomagać ludziom. Stacja CBS pracuje nad rebootem serialu kryminalnego z lat 80. Główną rolę w nowej produkcji ma zagrać nagradzana piosenkarka i aktorka Queen Latifah. Obecnie zamówiony został pilot serialu.

Opis serialu:

Scenariusz napiszą Andrew Marlowe i Terri Miller. Będą oni także pełnić funkcję showrunnerów. Oryginalna produkcja emitowana była w latach 1985-1989 i doczekała się czterech sezonów. Głównym bohaterem był Robert McCall, były oficer wywiadu, który po przejściu na emeryturę wykorzystywał swoje umiejętności do pomocy zwykłym ludziom. Teraz w rolę ‘dobrego ducha’ wcieli się Latifah, która jak głosi oficjalny opis serialu ma zagrać enigmatyczną kobietę niosącą pomoc tym, którzy nie mają już innej deski ratunku.

Nie jest to pierwszy reboot tego serialu. W 2014 roku powstał film akcji Bez litości, w którym główną rolę zagrał Denzel Washington. Po czterech latach produkcja ta doczekała się swojego sequela. Teraz czas na kolejny serial…

W serialu głównym bohaterem był Robert McCall, były oficer wywiadu, który po zakończeniu służby, zaczął wykorzystywać swoje umiejętności i sprzęt do pomocy potrzebującym. Twórcy nowej produkcji zdecydowali się jednak w głównej roli obsadzić kobietę, która jak głosi opis ma być enigmatyczna i nieść pomoc tym, którzy nie mają już innej deski ratunku.

The Equalizer serial online cda zalukaj za darmo

Oryginalny tytuł The Equalizer
Data pierwszej emisji Feb. 07, 2021
Data ostatniej emisji Feb. 07, 2021
Sezony 1
Odcinki 1
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Temple
Odwilż
Deputy
Justified: Bez przebaczenia
Prawo i porządek: Sekcja specjalna
Ty – You
Las
Instynkt
The Confession Killer
Top Boy
Chicago PD
Almost Human
×