Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

The Kardashians Serial Online.

Obecnie oglądających: 563
The Kardashians

The Kardashians

Apr. 14, 2022
Twoja ocena: 0
8 1 głos
Udostępniono0

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

2Sezon 2 Sep. 22, 2022
1Sezon 1 Apr. 14, 2022

Opis

Gdzie obejrzeć The Kardashians serial online?

The Kardashians: Rodzina, którą znasz i kochasz, jest tutaj z zupełnie nową serią, dającą wszystkim dostęp do ich życia. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie przywracają kamery, by ujawnić prawdę kryjącą się za nagłówkami. Od intensywnej presji związanej z prowadzeniem miliardowych biznesów po przezabawne radości związane z zabawą i porzucaniem szkoły — ten serial przenosi widzów w świat, dzięki porywająco szczerej historii o miłości i życiu w centrum uwagi.

Opis serialu

Program pokazuje rodzinę Kardashian, gdy świętują nowe przedsięwzięcia i poruszają się po nowej normalności. Rodzina, którą znacie i kochacie, wraca w zupełnie nowej serii, dając wam pełny wgląd w ich życie. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie powracają przed kamery, by ujawnić prawdę kryjącą się za nagłówkami gazet. Od ogromnej presji związanej z prowadzeniem biznesu wartego miliardy dolarów po radosne chwile zabawy i odwożenia dzieci do szkoły – ten serial wprowadza widzów w świat porywająco szczerej historii o miłości i życiu w świetle reflektorów.

Obsada serialu

Kto wystąpi w „The Kardashians”? Po tym, jak oficjalna zapowiedź show ujrzała światło dzienne, nie ma wątpliwości, że pojawią się w nim m.in. Kris Jenner, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner. Nie zabraknie także Scotta Disicka, czyli ex-partnera Kourtney, jak również ojca jej dzieci. Członkinie klanu Kardashian-Jenner otwarcie mówią o tym, że traktują go jak rodzinę. Wiele wskazuje na to, że będziemy mogły i mogli liczyć też na obecność Travis Barkera. Warto jednak zaznaczyć, że informacje na temat udziału obecnego partnera Kourtney w show nie zostały jeszcze potwierdzone. Co więcej, nie wiadomo, czy – m.in. ze względu na charakter show – wystąpią w nim również inni (byli albo obecni) partnerzy członkiń klanu Kardashian-Jenner albo ich dzieci.  Pod koniec ubiegłego roku, a konkretnie w Sylwestra 2021, do sieci trafiła oficjalna zapowiedź „The Kardashians”, czyli nowego programu z udziałem rodziny Kardashian-Jenner. W trwającym zaledwie 15 sekund wideo występują Kris Jenner, Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kendall Jenner i Kylie Jenner, które życzą swoim fanom oraz fankom szczęśliwego nowego roku. Możecie je obejrzeć poniżej.  W rolach głównych: Kim Kardashian West, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian.

The Kardashians

The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
The Kardashians
Oryginalny tytuł The Kardashians
Oceny z TMDb 8.64 1,314 głosy
Data pierwszej emisji Apr. 14, 2022
Data ostatniej emisji Jun. 16, 2022
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 49 minut

Komentarze

80 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

In a Man’s World
Gospodynie z kasą. Nowy Jork
Szkoła przetrwania – Man vs. Wild
Rolnik szuka żony
The Voice of Poland
I’m with the Band: Nasty Cherry
The Circle
My Unique B&B
Terrace House: Tokyo 2019-2020
Śmierć na 1000 sposobów
Hard to Kill
Shark Tank
×