Oglądaj za darmo w Amazon Prime Video!

Tiny Pretty Things

Tiny Pretty Things

Dec. 14, 2020
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 14, 2020

Opis

Gdzie obejrzeć serial Tiny Pretty Things online?

Tiny Pretty Things: Gdy najlepsza uczennica elitarnej szkoły baletowej pada ofiarą ataku, jej następczyni wkracza do świata kłamstw, zdrady i zaciętej rywalizacji. Gdy ambitni uczniowie prestiżowej szkoły baletowej pozostają w cieniu najzdolniejszej baleriny, rodzą się w nich mściwe myśli. Nowy serial platformy Netflix połączy konwencje „Słodkich kłamstewek” i oscarowego thrillera psychologicznego „Czarny łabędź”.

Opis i fabuła serialu:

Serial oparty na powieści młodzieżowej autorstwa Sony Charaipotry i Dhonielle Clayton przenosi nas do świata ogromnych ambicji, nadziei i mrocznych sekretów skrywanych przez przyszłych baletmistrzów. Główną osią fabuły jest historia Neveah (Kylie Jefferson), dziewczyny z biedniejszej dzielnicy Chicago, która niespodziewanie otrzymuje propozycję nauki w elitarnej szkole baletowej. W akademii właśnie zwolniło się miejsce, gdy najzdolniejsza uczennica Cassie Shore (Anna Maiche) uległa wypadkowi. Ale czy na pewno jej śmierć była przypadkowa?

Neveah wkracza do pogrążonej w chaosie Archer School of Ballet, gdzie na każdym kroku słychać niepokojące szepty. Uczniowie stają do zaciętej walki o schedę po Cassie. Wkrótce tajemnice zaczną wychodzić na jaw, a nowa baletnica znajdzie się w niebezpieczeństwie.

Oprócz Kylie Jefferson i Anny Maiche („Lost in Aroncore”, „Ted 2”) w obsadzie pojawią się także Shauna Bensona („K-19”, „Wspaniała”), Brennana Closta („Akademia tańca”, „Spiral”) oraz Lauren Holly („Czego pragną kobiety”, „Zło we mnie”). Serial pojawi się na Netfliksie 14 grudnia, a tymczasem można zobaczyć zwiastun, który platforma opublikowała w sieci.

Tiny Pretty Things

Tiny Pretty Things
Tiny Pretty Things
Tiny Pretty Things
Oryginalny tytuł Tiny Pretty Things
Data pierwszej emisji Dec. 14, 2020
Sezony 1
Odcinki 10
Udostępniono0

Tytuły które mogą Ci się spodobać

Monarca
Alfred Hitchcock Przedstawia
Opowieść podręcznej
Switched at Birth
Prywatna praktyka
Snowfall
Eyewitness
Olive Kitteridge
Giri / Haji: Powinność / Wstyd
El Príncipe – dzielnica zła
WHAT / IF
Przystanek Alaska
×