Oglądaj za darmo w Player+!


Dostępne wszystkie sezony i odcinki!

Usta Usta Serial Online.

Obecnie oglądających: 408
Usta Usta

Usta Usta

Mar. 06, 2010
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Udostępniono8

WYSZUKIWARKI SERIALI

Sezony i odcinki

5Sezon 5 Apr. 12, 2021
4Sezon 4 Aug. 26, 2020
3Sezon 3 Mar. 01, 2011
2Sezon 2 Sep. 07, 2010
1Sezon 1 Mar. 06, 2010

Twórca

Obsada

Magdalena Różczka isJulia Hoffman
Julia Hoffman
Paweł Wilczak isAdam Dawidzki
Adam Dawidzki
Magdalena Popławska isAgnieszka Kornatowska
Agnieszka Kornatowska
Marcin Perchuć isKrzysztof Kornatowski
Krzysztof Kornatowski

Opis

Gdzie obejrzeć Usta Usta serial online?

Usta Usta: Serial opowiada o tym, co się dzieje, kiedy znajdujemy swoją drugą połówkę i pełni nadziei ale i strachu, podejmujemy decyzję o wspólnym życiu. Historia głównych bohaterów zaczyna się tam, gdzie do tej pory inne opowieści oznajmiały swój koniec, a widzom w domyśle pozostawało i żyli długo i szczęśliwie. Głównym bohaterem jest Adam (Paweł Wilczak), który wreszcie znajduje wymarzoną Julię (Magdalena Różczka). Poprzez tę dwójkę poznajemy pozostałe pary: Izę i Piotrka (Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski) oraz Agnieszkę i Krzysztofa (Magdalena Popławska, Marcin Perchuć). Serial pokazuje, że trzeba mieć odwagę, aby dzielić z kimś życie bowiem miłość sama w sobie nie zawsze jest rajem. Do prawdziwej miłości trzeba dorosnąć i dojrzeć. Jak poradzą sobie bohaterowie z codziennym życiem w miłości?

Opis serialu

Historia miłosna każdej z par jest inna. Adam i Julia są na początku związku, obserwujemy ich pierwszą randkę, pierwszą kłótnię, pierwszą rocznicę związku. Widzimy jak uczą się siebie kochać. Iza i Piotrek przeszli już fazę pierwszego zauroczenia. Znają się i kochają w końcu są przecież małżeństwem. Teraz zdecydowali, że w ich życiu musi pojawić się ktoś trzeci – dziecko. Jak pojawienie się synka zmieni ich życie i miłość? Agnieszka i Krzysztof są małżeństwem już od dobrych kilku lat. Mają jedno dziecko i prowadzą teraz domową walkę o strefy wpływów. Atutem tej produkcji oprócz atrakcyjnej obsady są: dowcipne i dobrze zagrane dialogi, wartka akcja oraz odważne tematy podane z dystansem i ironią. Serial jest produkcją własną TVN.

Recenzja serialu

I trochę jestem zdziwiony, jak szybko bohater grany przez Pawła Wilczaka przeszedł po tym do porządku dziennego, skupiając się na desperackim odbudowaniu relacji z synem. Nie trudno się domyślić, że to raczej Piotrowi nie pomaga w walce z nasilającą się z każdym dniem depresją. Wojciech Mecwaldowski znakomicie portretuje postać w stadium psychicznej zapaści. Również Marcin Perchuc dobrze prezentuje się jako Krzysztof. Szkoda, że tak dobrze nie są napisane wątki żeńskie. Magdalena Popławska dostała ciekawy watek pokazujący, jak kobieta żyjąca w wieloletniej rutynie postanawia zaryzykować i otwiera własne wydawnictwo. Najsłabiej prezentuje się cały wątek Izy granej przez Sonię Bohosiewicz, bo gdyby nie akcja z byłym partnerem, ta bohaterka byłaby w tej opowieści zbędna. Jak rozumiem, do serialu powróci Paweł Małaszyński jako adorator sąsiadki Adama. W finałowym odcinku twórcy wprowadzili też postać nowego wspólnika Agnieszki, którego gra Mateusz Damięcki , co też daje nam pewne sugestie na temat tego, co może się wydarzyć.

Usta Usta

Oryginalny tytuł Usta Usta
Oceny z TMDb 8.5 2 głosy
Data pierwszej emisji Mar. 06, 2010
Data ostatniej emisji May. 03, 2011
Sezony Wszystkie dostępne!
Odcinki Wszystkie dostępne!
Średnia Długość 42 minut

Komentarze

236 komentarzy
Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.


Udostępniono8

Tytuły które mogą Ci się spodobać

The Other Two
Nowoczesna miłość – Modern Love
Austin & Ally
SpongeBob Kanciastoporty
Inspektor Gadżet
3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii
In the Dark
Raven na chacie
Tancerki – Bunheads
Angry Birds: Letnie szaleństwo
Jess i chłopaki
Pora na przygodę!
×